update konkursowy oraz blogowy :-) zamknięcie bloga ...

Witajcie moi drodzy,
Przychodzę dzisiaj do Was z kilkoma informacjami.
Kilka dni temu na moim blogu zakończyło się rozdanie, jednak szczerze mówiąc zgłoszeń było bardzo mało. Chociaż nie określiłam, ile ma być zgłoszeń aby rozdanie mogło się rozstrzygnąć, postanowiłam dać Wam jeszcze kilka dni na zgłoszenie się do rozdania.
Rozdanie będzie trwało do 6 listopada, po tym dniu podam osobę, która zgarnie zestaw 35 arkuszy naklejek wodnych.

Zgłoszenia proszę zostawiać pod poprzednim postem konkursowym - tutaj.Druga aktualizacja dotyczy posta o projekcie THE 31 DAY NAIL ART CHALLENGE 2018 


gdzie obiecałam Wam, że wracam do życia blogowego i dałam sobie czas 3 miesiące, na wzięcie udziału w projekcie, jednak już wiem, że nie jestem w stanie spełnić obietnicy, niestety po raz kolejny życie nie pozwoliło mi spełnić swoje zamierzenia, ale nie chcę się tłumaczyć, jest mi przykro z tego powodu, ale nic już na to nie poradzę.
Może uda się w przyszłym roku ...

Trzecia informacja, a właściwie aktualizacja stanu istniejącego dotyczy zamknięcia bloga.
Powiem Wam szczerze, że już od jakiegoś czasu zastanawiam się bardzo intensywnie, nad zamknięciem bloga, a to dlatego, że czas niestety nie chce się rozciągnąć i doba nie chce mieć 48 godzin, o czym same doskonale wiecie. Z jednej strony, nie chcę zamykać bloga, ponieważ włożyłam w niego sporo pracy, czasu oraz serca, nie zawsze wychodziło jak chciałam, ale starałam się ile mogłam. Blog pomógł mi się zresetować, kiedy w głowie siedziało zbyt wiele. Z drugiej strony jest osoba ( a właściwie dwie ), która sprawdza mojego bloga tylko po to, aby mieć satysfakcję z tego, że nie dałam rady znowu nic opublikować i ma z tego ogromną przyjemność ( i nie jest to blogerka, chociaż i takie mogą się znaleźć ;-) ). Dam sobie jednak jeszcze jedną szansę i zastanowię się nad tym jeszcze raz, zanim zrobię coś pochopnie.Dziękuję Wam za to, że tutaj jesteście, że przychodzicie zerknąć, czy coś nowego się pojawiło.

10 komentarzy:

 1. Nie poddawaj się :) Osobiście blog jest dla mnie tylko dodatkową pasją. Nie mam harmonogramu, dotyczącego publikowania postów. Dodaję co chcę i kiedy chcę :)
  Przemyśl sobie to jeszcze, bo szkoda stracić czytelników. Później ciężko ich odzyskać, wiem coś o tym bo miałam dość długą przerwę z blogiem.

  Pozdrawiam ciepło :)
  Moncia Lifestyle

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie rezygnuj z bloga! To Twoje miejsce w sieci i nie martw się tym, że ktoś spoza tego "światka" cieszy się kiedy nie masz czasu na publikacje - publikuj kiedy masz czas i chęci! A to, że nie może być to regularnie? To już trudno!

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie rezygnuj, pisz kiedy chcesz, jak trzeba to odpocznij ale nie rezygnuj z pisania.

  OdpowiedzUsuń
 4. Blog jest przede wszystkim dla Ciebie! Jeżeli nie masz czasu albo ochoty, to nie pisz, a innymi się nie przejmuj!

  OdpowiedzUsuń
 5. Przykro mi... Nie przejmuj sie tymi negatywnymi zachowaniami! I czego bys nie zdecydowala - bede czekac na nowe posty no i obserwuje na Instagramie! ♥

  OdpowiedzUsuń
 6. przykro mi, że ludzie tacy są! prowadzenie bloga nie jest przymusem, nie przejmuj się takimi osobami. Ja z chęcią do Ciebie zaglądam. Z przyjemnością wezmę udział w rozdaniu, ostatnio nie mam aż tak wiele czasu na bycie online, ze względu na pracę licencjacką i praktyki, więc jakoś mi to uciekło ;) Powodzenia i trzymaj się ;) <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Mnie się właśnie przypomniało o Twoim blogu, a tu tak trafiłam :(
  Ja bym radziła zamknąć, jeśli Cię to męczy i już nie cieszy. Ale jeśli chodzi o opinie innych, olej to! Nie ma przymusu publikować ileś razy w tygodniu. Możesz wpadać tu, kiedy tylko chcesz. To, że kogoś bawi, że rzadko piszesz, to problem tej osoby, a nie Twój :) Więc jeśli tylko o to chodzi, to nie przejmuj się, działaj dalej swoim tempem. Wiadomo, że każdy ma dużo na głowie. Każda normalna osoba to rozumie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Popieram. Blog jest dla Ciebie i tylko od Ciebie zależy co z nim zrobisz ;)


  https://malesmyki.pl

  OdpowiedzUsuń
 9. Casino site and betting site - Lucky Club
  This site is the only site where you can bet online with a real money gambling experience! In order to luckyclub access the site, you need to be How can I withdraw funds?What is the minimum withdrawal in online gambling?

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Lakierkowo , Blogger