The 31 Day Nail Art Challenge 2018 - powrót

Witajcie moi drodzy,
jako że wrzesień zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim sporo zmian w moim życiu, zarówno osobistym jak i rodzinnym, postanowiłam rzucić się na głęboką wodę i złapać wszystkie sroki za ogon i wrócić do blogosfery.

Jak tak sobie popatrzę na ten mijający czas, to brakuje mi tego. Zawsze uważałam, że blog to moja odskocznia i rzeczywiście, bardzo mi jej brakuje. W związku z tym postanowiłam wrócić na dobre, trzymajcie mocno kciuki, abym znowu nie poległa na placu boju.

Korzystając z okazji że dzisiaj dzień blogera, życzę Wam dużo wytrwałości i zadowolenia z tego co robicie :-).

Skoro jutro mamy 1 września to lakieromaniaczki wiedzą, że rozpoczyna się kolejne 31 dniowe wyzwanie paznokciowe. O jego zasadach i szczegółach możecie przeczytać u źródła czyli u organizatorki na jej blogu :-) 


Czy biorę udział tym razem ? Oczywiście, że tak, jednak w nieco zmienionej formie.
Zresztą sama organizatorka wprowadziła pewną zmianę w swoim wyzwaniu, ponieważ będzie go realizować dopiero w listopadzie. Korzystając z tej okazji postanowiłam również wprowadzić zmianę, a polega ona na tym, że dam sobie na zdobienia trochę więcej czasu niż miesiąc. Mianowicie, bardzo chciałabym zakończyć udział w wyzwaniu 30 listopada, czyli będę mieć całe 3 miesiące na wykonanie 31 zdobień.Chciałabym, aby posty ze zdobieniami pojawiały się co 3 dzień. Będę próbować, mam nadzieję że się uda.

Kto z Was bierze udział w wyzwaniu ? 
Zostawcie swoje namiary, bo chętnie będę oglądać Wasze zdobienia :-)

1 komentarz:

  1. Biorę udział! Jestem mega podekscytowana, mam nadzieję, że dam radę! I będę śledzić Twoje posty ♥

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Lakierkowo , Blogger