neonowa kolekcja lakierów My Secret :-) - blogmaj 1

Witajcie,
Przychodzę dzisiaj do Was z postem typowo lakierowym, jak to na mój blog przystało :-).
Jeśli dobrze kojarzę w zeszłym roku weszła neonowa kolekcja lakierów marki My Secret, które znajdziecie w Drogerii Natura. Nie wiem czy są one jeszcze dostępne stacjonarnie, jednak widziałam je jeszcze w sprzedaży online, gdzie jestem częstym gościem ;-).

Cała kolekcja lakierów składa się z 5 kolorów i są one naprawdę neonowe. Chciałabym Wam dzisiaj je pokazać nieco bliżej, chociaż mieliście już okazję zobaczyć niektóre z nich na moich paznokciach.

Cała kolekcja prezentuje się następująco:


Pierwszy z lakierów to typowa żarówiasta żółć, jest naprawdę rażąco żółty :-).Kolejny kolor to kolor pomarańczowy, jednak moim zdaniem jest to nieco rozbielona pomarańczka lub jak kto woli chłodny odcień pomarańczu.

Kolor numer trzy nie jest dla mnie kolorem jednoznacznym. Niby jest to kolor pomarańczowy jednak zaliczyłabym go do grupy ciepłych pomarańczy i nie do końca udaje mi się go określić.Przedostatni kolor to jasny neonowy róż.Ostatni kolor również nie daje się jednoznacznie określić, z jednej strony róż, z drugiej fiolet :-).
Ale chyba ostatecznie postawię na fuksję.
Co do nazw kolorów, to nie do końca się z nimi zgadzam, dla mnie są trochę nie trafione, ale przecież nie nazwa świadczy o tym, czy lakier jest dobry.

Ogólnie jestem z nich bardzo zadowolona, chociaż dla zadowalającego mnie efektu niekiedy potrzebne są trzy warstwy, to jednak uważam je za całkiem dobre i polecam, szczególnie jeśli można je zdobyć na promocji :-).

Tak oto prezentuje się cała neonowa kolekcja lakierów My Secret. 
Znacie te lakiery ? Jak się u Was sprawują ?
Wybierzecie któryś z kolorów dla siebie na wiosenne i letnie słoneczne mani ?

1 komentarz:

Copyright © Lakierkowo , Blogger