podsumowanie 2017 i plany na 2018

Witajcie moi drodzy,
Pierwszy raz na moim blogu gości taki post. Wszędzie pełno podsumowań i postanowień.
Postanowiłam też z Wami podzielić się kilkoma planami .

Poprzedni rok upłynął u mnie pod znakiem pracy i rodziny. Nie był on do nas zbyt łaskawy, ale całe szczęście wszystko dobrze się skończyło, wybaczcie że nie podzielę się z Wami tutaj szczegółami. Ale dbajcie o swoje dzieci i nie lekceważcie żadnych objawów. Główną część mojego dnia pochłaniała praca. Mimo że to praca zdalna, to jednak wymagała ona ode mnie sporego zaangażowania oraz czasu. Blog niestety zszedł na drugi plan, nad czym bardzo ubolewam.

Dlatego też, w tym roku chciałabym wrócić do blogowania tak na poważnie.
Posty pojawiać się będą we wtorki i czwartki. Jeżeli okaże się, że mam Wam coś więcej do pokazania, wówczas post pojawi się także w sobotę lub niedzielę, jednak na dzień dzisiejszy będą to dwa posty tygodniowo. Mam nadzieję, że uda mi się dotrzymać słowa :-).

Chciałabym być również bardziej aktywna na facebooku i instagramie, ale nie wiem czy mi się uda na to wszystko wygospodarować czas. 

Chciałabym również zająć się trochę sobą a głównie swoją wagą. Nie jestem w stanie przejść całkowicie na dietę, ale może uda mi się nieco zmodyfikować swoje odżywianie. Chciałabym również zorganizować jeszcze lepiej swoje działania domowe, czyli gotowanie, sprzątanie, itp. Jest już dużo lepiej, ale kilka elementów trzeba jeszcze udoskonalić. 

Mam jeszcze kilka innych drobnych postanowień, ale myślę że są one na tyle niewielkie, że nie będę teraz o nich wspominać.

Pewnie część z Was wie, że postanowiłam prowadzić również drugie konto na instagramie, gdzie będę się dzielić z Wami moimi pomysłami na zorganizowanie, a głównie zobaczycie tam to czego używam, aby pomóc sobie być bardziej zorganizowaną. Jeśli jesteście ciekawi lub również rozwijacie się w tej dziedzinie, to zapraszam Was do odwiedzenia konta: bulletkowo.

Na tym kończę mój krótki post i zapraszam do zaglądania tutaj od czasu do czasu.
W ramach zapowiedzi, chciałam Wam powiedzieć, że za niedługo na moim blogu pojawi się dla Was rozdanie, ale nie będzie tak łatwo, trzeba będzie się trochę nagimnastykować. 
Ale o tym już niebawem :-).

Powodzenia w realizacji planów i celów noworocznych :-) Trzymam za Was kciuki, a Wy trzymajcie za mnie :-).

2 komentarze:

Copyright © Lakierkowo , Blogger