holograficzne lakiery Golden Rose :-)

Witajcie moi drodzy,
Chciałabym Wam dzisiaj pokazać całą kolekcję lakierów holograficznych od Golden Rose.
Cała kolekcja składa się z 7 lakierów. Lakiery te można używać samodzielnie, ale również można nakładać je na kolorową bazę, np. białą czy czarną, chociaż nie ma tutaj żadnych ograniczeń w tej kwestii.

Poznajcie całą siódemkę, czyż one nie są piękne ?


Teraz możemy po kolei przyjrzeć się każdemu osobnikowi.

Lakier nr 01 to delikatna szarość, który jednak moim zdaniem bardziej nadaje się do nakładania na kolorową bazę niż samodzielnie, jednak uzależnione jest to od Waszych oczekiwań.Lakier 02 kwalifikuje się do lakierów nude, ale wcale nudny nie jest. Delikatnie i elegancko prezentuje się na paznokciach. Lakier 03 to delikatny róż. Przepięknie prezentuje się solo, jednak na bazie również będzie wyglądał nieziemsko.Lakier 04 najlepiej wygląda solo, jest chyba najbardziej napigmentowany z całej gromadki.Numer 05 to przepiękny fiolet, genialnie wygląda na paznokciach. Przepiękni się mieni, ale to zaleta każdego z nich.Lakier 06 posiada kolor trudny do jednoznacznego określenia. Dla jednych będzie to kolor niebieski, dla innych nieco zielony, ale można uznać że jest turkusowy :-). Każdy może zinterpretować go inaczej, ale właśnie na tym polega jego urok.I ostatni z holograficznej kolekcji lakier nr 07. To ciemny odcień szarości. Na wzorniku prezentuje się dosyć skromnie, jednak w rzeczywistości jest cudny, daje niesamowity efekt. Dodatkowo, jeśli nałożymy go na czarną bazę, nic już naszym paznokciom nie potrzeba, a efekt jest nieziemski.Jak widać na zdjęciu, każdy z nich jest inny, nie tylko pod względem kolorystyki, ale również pod względem krycia i intensywności koloru. Jak to bywa przy lakierach tego typu, zdjęcia nie oddają całego efektu, zdecydowanie piękniej prezentują się na żywo. 
Mimo że kolekcja pojawiła się już jakiś czas temu, to myślę że okres karnawałowy jest odpowiednim, aby zaopatrzyć swoje kolekcje w chociaż jeden lakier tego rodzaju. Nie powiem że są one najtańszymi lakierami firmy, bo jeden osobnik kosztuje 19,99 zł, więc przy całej kolekcji robi nam się niezła kwota, jednak jeden czy dwa warto posiadać u siebie, bo robią niezła robotę na paznokciach. O trwałości i ilości warstw nie będę Wam pisać w owym poście, ale polecam je z czystym sumieniem, są rewelacyjne.

Macie któregoś holosia w swojej kolekcji ? Jak się u Was sprawdza ? Lubicie taki efekt ?

5 komentarzy:

Copyright © Lakierkowo , Blogger