kosmetyki do pielęgnacji stóp i dłoni - część 4

Witajcie
Dzisiejsza recenzja powstała w ramach akcji: "opróżniamy kosmetyczki"


Będzie mowa o kremie do rąk który jest dla jednych miłością a inni darzą go nienawiścią, a dlaczego zaraz się dowiecie. 

Mowa tutaj o innowacyjnym produkcie o nazwie: luksusowy krem-serum do rąk i paznokci firmy Eveline. 


Dlaczego mówię w jego wypadku o miłości lub nienawiści, ponieważ krem niezwykle intensywnie pachnie wanilią, do tego stopnia, że gdy włożyłam go do szuflady z innymi kremami na drugi dzień po otwarciu zapach był tak intensywny, że inne zapachy zniknęły. W związku z tym na pewno znajdzie on swoich zwolenników wśród miłośniczek wanilii, jednak znienawidzą o osoby, które nie lubią tego zapachu. Ja osobiście lubię zapach wanilii, chociaż nie jest on moim ulubionym zapachem, to jednak jego intensywność mi nie przeszkadza.

Krem mieszka sobie w średnio miękkiej tubce w kolorze złotym i czarnym, co dodaje mu jeszcze elegancji i zacnego wyglądu. Akurat opakowanie które Wam pokazuję ma pojemność 30 ml i idealnie nadaje się do torebki, a dodatkowo będzie ona pachnieć wanilią. 

Z tyłu opakowania drobniutkimi literkami informacje przekazuje nam producent:


Tubka jest odkręcana:


Krem jest żółty co możecie zobaczyć na zdjęciu poniżej:


Konsystencja kremu jest rzadka, bardzo dobrze i szybko się rozprowadza, szybko się wchłania. Zapewnia moim dłoniom bardzo dobre nawilżenie, nie pozostawia ani tłustej ani lepkiej warstwy, za to skóra pięknie się prezentuje, jest dobrze napięta. I co najważniejsze nie trzeba kremu nakładać po każdym myciu. W moim przypadku używam kremu dwa razy dziennie, a moja skóra pięknie pachnie i jest doskonale nawilżona nawet po kilkukrotnym myciu rąk a nawet po zmywaniu. Polecam go dla osób, które mają suchą skórę, ponieważ nawilżenie jest naprawdę bardzo bardzo dobre. Dodatkowo krem doskonale nawilża suche skórki.

Znacie ten krem ? kochacie czy nienawidzicie ?

2 komentarze:

Copyright © Lakierkowo , Blogger