DF5 WOMAN - szampon przyspieszający wzrost i zapobiegający wypadaniu od DermoFuture - recenzja

Witajcie
W ten ostatni czerwcowy dzień przychodzę do Was z recenzją szamponu do włosów DF5 Woman 
którego zadaniem jest przyspieszenie wzrostu włosów oraz zapobieganie wypadaniu. Szampon jest kolejnym dzieckiem firmy Dermo Future. Jesteście ciekawi jak się u mnie sprawdził ? zapraszam do czytania dalej.

Szampon mieszka sobie w stojącej tubce koloru białego z czarnymi oraz białymi napisami, gdzieniegdzie pojawiają się czerwone akcenty. 
Z tyłu opakowania znajdują się informacje producenta.
Nieco bliżej możecie się im przyjrzeć na kolejnych zdjęciach:
A niżej więcej informacji dla miłośniczek składu:
Jak już wcześniej wspomniałam tubkę można bez problemu postawić sobie na półce pod prysznicem, albo położyć na leżąco. Zamknięcie tubki na typowy klik,
ale można ją również odkręcić co jest dla mnie zaletą, ponieważ mamy większą możliwość wykorzystania produktu w całości, mniej nam zostanie w opakowaniu.

Moja opinia
Sporo informacji technicznych już Wam przekazałam, teraz pora na moją opinię o produkcie.
Jak sama nazwa wskazuje szampon przeznaczony jest dla kobiet i zawiera specjalny kompleks o nazwie rapidityNEW - 5Her, którego zadaniem jest przyspieszenie wzrostu włosa. Szampon mieszka sobie w tubce o pojemności 200 ml, wykonana jest ona z miękkiego plastiku, dzięki czemu łatwo wydobywa się z niej produkt. Opakowanie jest nieco zmatowione, dzięki czemu nie wyślizguje się nam z mokrej dłoni pod prysznicem. Szampon to przezroczysty żel o dosyć rzadkiej konsystencji, jednak nie ucieka nam z dłoni, można spokojnie zaaplikować go na włosy. 
Zgodnie z zaleceniami producenta szampon można użyć kilkakrotnie podczas jednego mycia, w zależności od potrzeb. Ja używam go dwukrotnie. Zwykle szampony pienią się na moich włosach dopiero przy drugim nałożeniu produktu, ten jednak pieni się bardzo intensywnie już przy pierwszej aplikacji. Szampon ma bardzo przyjemny, delikatny zapach, który kojarzy mi się z salonami fryzjerskimi z wyższej półki, przez długi czas utrzymuje się na włosach. Zgodnie z informacją producenta szampon ma za zadanie przyspieszyć wzrost włosów oraz zapobiegać wypadaniu, co do przyspieszenia wzrostu to nie mogę się wypowiedzieć, ponieważ podczas testowania wypadła moja wizyta u fryzjera i obcięcie włosów, jednak co do wypadania, to szampon zmniejszył moje wypadanie włosów a co za tym idzie wzmocnił je. Zarówno włosy jak i skóra głowy po użyciu szamponu są dobrze oczyszczone. Produkt nie powoduje żadnego uczulenia ani podrażnienia. Jedyny problem to niestety nie sprawdziła się obietnica producenta dotycząca łatwego rozczesywania, ponieważ moje końcówki po rozjaśnianiu są już sporo sfatygowane dlatego też musiałam na same końcówki używać olejku, aby sobie z nimi poradzić. Włosy po umyciu są miękkie w dotyku, łatwo się układają, są lśniące, nie elektryzują się, dobrze się prezentują i zdecydowanie mniej wypadają. Jestem zadowolona z szamponu i jego działania.

Szampon otrzymałam do testów od firmy


za co bardzo dziękuję.
Fakt ten nie wpłynął na moją opinię o produkcie.

Znacie ten produkt ? Używacie ? Jakie są Wasze spostrzeżenia na jego temat ?

3 komentarze:

  1. Pierwszy raz spotykam się z tym szamponem, ale mnie zaciekawił :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawy ten szamponik, lubię matową powierzchnie w kosmetykach:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z nim :) Szkoda tylko, że nie ułatwia rozczesywania włosów bo również mam z tym problem :(

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Lakierkowo , Blogger