kolejna nowość - lakier Donegal nr 7202

Witajcie
Dzisiaj chciałam Wam zaprezentować nowy lakier firmy Donegal. Mianowicie jest to lakier którego wykończeniem jest efekt syrenki, nie jest to typowy bezbarwny top z efektem syrenki których coraz więcej pojawia się w świecie lakierów, ale jest to czerwony lakier z efektem syrenki, jego numer to 7202.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć:

Dzisiaj nie będzie typowej recenzji z wszystkimi danymi technicznymi lakierów, które zwykle robiłam, ponieważ doszłam do wniosku, że większość moich czytelniczek już zna na pamięć pojemności i kształty butelek, także dzisiaj powiem Wam tylko w skrócie o moich obserwacjach i przemyśleniach.

                                                                   Moja opinia

Lakier firmy Donegal o numerze 7202 to jedna z nowości, które zostały niedawno wprowadzone do oferty. Jest to świeży odcień czerwieni z połyskującym efektem syrenki. Dla mnie to świetne rozwiązanie, ponieważ przy dwóch warstwach lakieru mamy na paznokciach nie tylko kolorowy lakier, ale również efekt syrenki, a przy topie konieczne byłoby nałożenie kolejnej warstwy. Lakier niesamowicie prezentuje się na paznokciach, kolor czerwony doskonale współgra z efektem syrenki. Drobiny dzięki którym uzyskujemy efekt syrenki nie są wyczuwalne na paznokciach, a co za tym idzie nie ma problemu podczas zmywania. Trwałość lakieru na moich paznokciach to około 4-5 dni, bez odprysków. Konsystencja lakieru jest tylko, dosyć rzadka, bez problemu rozprowadza się po paznokciach, nie ucieka nam z płytki, pozostaje w miejscu gdzie go nałożymy. Wysychanie lakieru jest szybkie, nakładam dwie warstwy jedna po drugiej i podczas malowania nie powstają żadne smugi, nierówności czy pęcherzyki. 

Lakiery firmy Donegal znajdziecie --> tutaj.

Lakier otrzymałam do testów od firmy

http://www.donegal.com.pl/pl/

za co bardzo dziękuję.
Fakt ten nie wpłynął na moją opinię o produkcie.

Macie kolorowe lakiery z efektem syrenki ? Czy może preferujecie topy z efektem syrenki ? 

5 komentarzy:

 1. Śliczny, bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kolor ładny, drobinki też, ale gdybym nie przeczytała, że to lakier o syrenkowym wykończeniu, to nie posądziłabym go o takowe :P Jak dla mnie za mało syrenki w syrence :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie przepadam za takimi lakierami :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo polubiłam się z lakierami tej marki :-)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Lakierkowo , Blogger