neonowa kolekcja od Hean - 891 i 894 - recenzja

Witajcie
Dzisiaj chciałam Was zaprosić na recenzję kolejnego duetu lakierów od Hean w ramach II edycji akcji Testuj Hean z Nails Revolutions. Tym razem bohaterami recenzji są dwa lakiery z nowej neonowej kolekcji Hean o numerach 891 i 894. 

Zapraszam do obejrzenia bohaterów na pazurkach solo a niżej dowiecie się o nich nieco więcej.

Lakier Hean nr 891 z neonowej kolekcji:Lakier Hean nr 894 z neonowej kolekcji: 
Lakiery Hean nr 891 i 894

Dane techniczne:

- kolor (nazwa/numer): kolor zielony, kolekcja neonowa
, nr 891 / kolor różowy, kolekcja neonowa, nr 894,

- wykończenie: kremowe

- konsystencja:
gęstsza niż zwykły lakier,

- krycie: dwie warstwy, jedna grubsza, druga cieńsza,

- zmywanie: bez problemu,

- trwałość na paznokciach: po 4- 5 dniach pojawiają się starcia końcówek, bez odprysków,

- pędzelek: zwykły, typowy, zakończony na prosto,

- pojemność: 6 ml,

- cena: 4,99 zł

- dostępność: sklep internetowy --> Hean,


Moja opinia
Lakiery o których dzisiaj Wam opowiem pochodzą z najnowszej kolekcji firmy Hean, jest to kolekcja neonowa. Nie będę Wam opisywać butelek, ponieważ możecie je zobaczyć na zdjęciach po drugie pewnie doskonale już je znacie. Muszę Wam powiedzieć, że już nie raz miałam do czynienia z neonami, jednak nie tak dobrze napigmentowanymi jak te dwa kolory. Do pełnego krycia, które widoczne jest na zdjęciu potrzebne jest nałożenie dwóch warstw, jednej grubszej, drugiej cienkiej co totalnie mnie zaskoczyło. Co idzie w parze z dobrą pigmentacją to gęstsza konsystencja lakieru, co wpływa nam na sam proces malowania, ponieważ trzeba to robić sprawnie i nie robić poprawek jak już nałożymy jedną warstwę. Jedne paznokieć musimy malować trzema pociągnięciami, bo możemy sobie zrobić nierówności. Po około 3 minutach można bez problemu nakładać drugą warstwę lakieru. Kolejną zaletą lakierów jest szybkie wysychanie. Pędzelek jest cienki, zwykły, typowy dla lakieru, zakończony na prosto, bardzo dobrze radzi sobie z gęstszą konsystencją, dobrze manewruje się nim przy skórkach. Jeśli chodzi o trwałość lakierów to trzymają się na moich paznokciach około 4-5 dni, później widoczne są starcia końcówek. 
I teraz bardzo ważna informacja: przed pomalowaniem paznokci neonami konieczne jest nałożenie bazy podkładowej, ponieważ istnieje ryzyko zabarwienia płytek paznokci. Pamiętajcie o tym ;-). Jeśli macie ochotę zaopatrzyć się w neonowe lakiery, które są i będą hitem wiosny i lata to zapraszam Was --> tutaj.

Macie już neony w swojej kolekcji lakierów ? Który z prezentowanych lakierów podoba się Wam bardziej ?

11 komentarzy:

Copyright © Lakierkowo , Blogger