sophin nr 296 - recenzja

Witajcie
Dzisiaj chciałam się z Wami podzielić moją opinią na temat lakieru do paznokci firmy Sophin o numerze 296. Mieliście okazję zobaczyć go już w zdobieniu, a teraz przyszła pora powiedzieć o nim nieco więcej.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć:


                                                                 Lakier SOPHIN
Dane techniczne:
 
- seria: vinyl,

- kolor (nazwa/numer): czerwony, nr 296,


- wykończenie: piaskowe,

- konsystencja:
nieco gęstsza,

- krycie: dwie cienkie warstwy, 


- trwałość na paznokciach: po 5-6 dniach pojawiają się starcia końcówek, bez odprysków,

- pędzelek: cienki, standardowy, zakończony na prosto,


- pojemność: 12 ml,

 
- cena: 26,00 zł,

- dostępność: sklep internetowy


Moja opinia
Chciałam Wam dzisiaj powiedzieć kilka słów na temat lakieru do paznokci firmy Sophin o numerze 296. Lakier mieszka sobie w przezroczystej butelce w kształcie walca, z czarną zakrętką, która nadaje butelce eleganckiego wyglądu. W zakrętce mieści się pędzelek standardowych rozmiarów, cienki, zakończony na prosto. Pędzelkiem bardzo dobrze rozprowadza się lakier, którego konsystencja jest nieco gęstsza niż standardowego lakieru, zawiera on mnóstwo delikatnych, maleńkich drobinek, które się mienią bardzo intensywnie.
Do pełnego krycia nałożyłam dwie warstwy lakieru, ale gdyby się postarać, to można nałożyć jedną grubszą, ja jednak z przyzwyczajenia nałożyłam dwie cieńsze. Lakier ma wykończenie piaskowe, drobinki są delikatnie wyczuwalne przy dotyku palcem, ale nie haczą się o nic. Trwałość lakieru to 5-6 dni na moich paznokciach, czyli wynik bardzo dobry jak na moje paznokcie. Pojemność buteleczki to 12 ml. Zmywanie jest nieco problematyczne, ze względu na piaskowe wykończenie. Jednak dłuższe przytrzymanie namoczonego zmywaczem wacika radzi sobie bardzo dobrze w krótkim czasie, schodzi łatwiej niż inne piaski, które miałam okazję używać. Podczas zmywania nie barwi skórek.
Jeśli lubicie lakiery o fakturze piaskowej to polecam go Wam z czystym sumieniem, pięknie się prezentuje na paznokciach, szybko wysycha i ma bardzo dobrą trwałość.
Lakier możecie kupić w nowo otwartym sklepie internetowym w cenie 26,00 zł --> tutaj.

Lakier otrzymałam do testów od firmy


za co bardzo dziękuję.
Fakt ten nie wpłynął na moją opinię o produkcie. 

Lubicie lakiery piaskowe ? Macie swoje ulubione ?

6 komentarzy:

Copyright © Lakierkowo , Blogger