donegal nr 7122 - recenzja

Witajcie
Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją lakieru do paznokci, który jest niezbędny dla mnie ze względu na kolor jaki ma, a mowa dzisiaj będzie o czerni, a konkretnie o czarnym lakierze do paznokci firmy Donegal o numerze 7122. 

Zapraszam:
Lakier Donegal

Dane techniczne:
 
- seria: Donegal Beauty Shine

- kolor (nazwa/numer): 7122/black dress

- wykończenie: kremowe,

- konsystencja:
rzadka, typowa dla lakieru do paznokci,

- krycie: dwie warstwy, jedna cienka, druga grubsza,

- zmywanie: bez problemu,

- trwałość na paznokciach: po 4-5 dniach pojawiają się starcia końcówek, bez odprysków,

- pędzelek: zwykły, typowy,

- pojemność: 7 ml,

- cena: 6,99 zł

- dostępność: sklep internetowy --> Donegal, stoiska i sklepy firmowe,


Moja opinia 
Dzisiaj mowa o lakierze firmy Donegal w kolorze czarnym, lakier ma numer 7122 i nazwę black dress. Jak pewnie dla większości lakieromaniaczek kolor czarny to podstawa. Sam czarny lakier na paznokciach noszę rzadko, chociaż i to się zdarza, częściej wykorzystuję go do zdobień, czasami jako baza a czasami jako akcent. W dzisiejszym poście chcę się podzielić opinia o samym lakierze. Lakier mieszka sobie w butelce w kształcie prostopadłościanu. Sama butelka jest przezroczysta, zakrętka jest srebrna i skrywa w sobie pędzelek. Pędzelek jest zwykły, typowy. Dobrze prowadzi się po płytce paznokcia. Konsystencja lakieru jest typowa dla lakieru, jednak nie ucieka z paznokcia. Malowanie nie stwarza problemu. Podczas malowania nie powstają smugi, nierówności ani bąbelki. Lakier jest dobrze napigmentowany dlatego zalecam użycie bazy przed malowaniem ( chociaż ja to robię prawie zawsze ) to jednak pod ciemne lakiery jest to wskazane. Zmywanie odbywa się bez problemu, podczas zmywania nie barwi skórek. Na moich paznokciach lakier wytrzymuje od 4-5 dni później pojawiają się starcia końcówek, bez odprysków. Lakier wysycha bardzo szybko, nakładam dwie warstwy jedna za drugą. Pojemność buteleczki to 7 ml, za cenę 5,99 zł to kolejna jego zaleta. Jeśli brakuje Wam czerni w swojej kolekcji, to mogę ją Wam polecić z czystym sumieniem. Niniejszy lakier znajdziecie -> tutaj.

Lakier otrzymałam do testów od firmy
https://www.donegal.com.pl/pl/
za co bardzo serdecznie dziękuję.
Fakt ten nie wpłynął na moją opinię o produkcie.

Lubicie czarne lakiery na paznokciach ? Macie swojego ulubieńca ?

5 komentarzy:

  1. Pięknie wyszło, ja nie przepadam za donegalem :)

    OdpowiedzUsuń
  2. ładny ale stosunkowo drogi za ta cene mam GR czarny a wiekszej pojemności ktory tak samo sie spisuje :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Uwielbiam czerń, bardzo często noszę ją na paznokciach. Chociaż teraz muszę się przerzucić na jakieś wiosenne kolorki :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Lakierkowo , Blogger