ZILA nr 120 - recenzja

Witajcie
Dzisiaj chciałam się z Wami podzielić opinią na temat lakieru firmy ZILA o numerze 120. Jest to piękny odcień koloru niebieskiego z wykończeniem holograficznym. 

Zapraszam do obejrzenia zdjęć, a potem poczytacie co nie co o lakierze :-)Lakier ZILA

Dane techniczne:
 
- kolor (nazwa/numer): kolor ciemny niebieski, BLUE SKY, nr 120,

- wykończenie: holograficzne,

- konsystencja:
typowa dla lakieru do paznokci,

- krycie: dwie warstwy, jedna cienka, druga grubsza,

- zmywanie: bez problemu,

- trwałość na paznokciach: po 5 dniach pojawiają się starcia końcówek, bez odprysków,

- pędzelek: zwykły, typowy, zakończony na prosto,

- pojemność: 8 ml,

- cena: 14,99 zł

- dostępność: sklep internetowy --> Drogeria.pl


Moja opinia
Lakier o którym chcę Wam dzisiaj powiedzieć kilka słów to lakier firmy ZlLA, o nazwie blue sky i numerze 120. To piękny niebieski kolor z wykończeniem holograficznym. Lakier mieszka sobie w przezroczystej butelce w kształcie walca z czarną zakrętką. Pędzelek jest cienki, zwykły, typowy dla lakierów do paznokci, ścięty na prosto. Bez problemu daje się prowadzić po płytce paznokcia, dobrze się nim manewruje przy skórkach. Konsystencja lakieru właściwa, nie ucieka nam z płytki paznokcia. Podczas malowania nie powstają smugi, nierówności czy bąbelki. Do uzyskania pełnego krycia, które widoczne jest na zdjęciu konieczne jest nałożenie dwóch warstw lakieru, jedna grubsza, druga cieńsza. Lakier wysycha bardzo szybko, nakładam warstwy jedna po drugiej i nie ma z tym żadnego problemu. Zmywanie lakieru nie stwarza żadnego problemu, nie barwi skórek, zmywa się jak tradycyjny lakier. Trwałość lakieru na moich paznokciach to 5 dni, później pojawiają się starcia końcówek, bez odprysków. Lakier ma pojemność 8 ml, za cenę 14,99 zł także całkiem przystępna cena jak za taką jakość i efekt na pazurkach.

Lakier bardzo ładnie prezentuje się na paznokciach, pięknie błyszczy dzięki wykończeniu holograficznemu. Niestety zdjęcia nie do końca oddają jego urok. Bardzo dobrze mi się nosiło ten kolor na paznokciach, aż żal było zmywać.

12 komentarzy:

Copyright © Lakierkowo , Blogger