lakier Hean seria Jungle nr 274 - recenzja

Witajcie
Dzisiaj chciałam Was zaprosić na recenzję lakieru, który bardzo przypadł mi do gustu i niezwykle pięknie prezentował się na zdjęciach w sieci. Dlatego, kiedy robiłam zakupy świąteczne w sklepie internetowym firmy Hean postanowiłam dołożyć też ten lakier do zakupów oraz jeszcze dwa inne, ale nie o nich mowa. Kiedy pomalowałam nim wzornik już wiedziałam że w szybkim tempie wyląduje na moich paznokciach i tak też się stało. A mowa dzisiaj o lakierze Hean z limitowanej kolekcji Jungle o numerze 274.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć:Lakier Hean nr 274

Dane techniczne:

- seria: limitowana edycja Jungle,

- kolor (nazwa/numer): malinowy, nr 274,

- wykończenie: holograficzne,

- konsystencja:
lakier ma konsystencję nieco gęstszą od normalnego lakieru,

- krycie: dwie cienkie warstwy, ale gdyby się postarać wystarczyłaby jedna,


- zmywanie: bez problemu,

- trwałość na paznokciach: po 5-6 dniach pojawiają się starcia końcówek, bez odprysków,

- pędzelek: standardowy, zakończony na prosto,

- pojemność: 7 ml ,

- cena: 7,99 zł,

- dostępność: sklep internetowy,


Moja opinia
Lakier o którym dzisiaj mowa to wynalazek firmy Hean. Niniejszy osobnik pochodzi z limitowanej serii Jungle i ma numerek 274. Mieszka sobie w butelce w kształcie prostopadłościanu z przezroczystego szkła, gdzie doskonale widać kolor oraz ilość produktu. Rękojeść lakieru jest biała i ma owalny kształt. Pędzelek jest standardowy, cienki, prosto zakończony. Konsystencja lakieru jest dosyć gęsta, dobrze rozprowadza się na paznokciach, nie zalewa nam skórek, nie ucieka z płytki paznokcia, pozostaje na swoim miejscu. Lakier jest dobrze napigmentowany. Na zdjęciach mam dwie cienkie warstwy lakieru, ale gdyby się postarać to wystarczy jedna grubsza warstwa aby uzyskać pełne krycie. Wysychanie lakieru odbywa się szybko, nakładam warstwy jedna po drugiej i po około 20 minutach mam pewność, że nic złego z lakierem się nie stanie. Lakier ma wykończenie holograficzne, zawiera mnóstwo błyszczących drobinek, które nie są wyczuwalne na paznokciach. Nie ma konieczności nakładania topu ponieważ sam lakier pięknie się prezentuje na paznokciach. Zmywanie lakieru odbywa się bez problemu, mimo obecności drobinek. Trwałość lakieru na moich paznokciach to około 5-6 dni, gdzie pojawiają się starcia końcówek, nic nie odpryskuje. Pojemność lakieru czyli 7 ml to kolejna jego zaleta, nie za dużo nie za mało a w sam raz jak na "domowy" użytek. Cena jest również bardzo przyjemna - 7,99 zł za lakier z takim efektem i trwałością jest jak najbardziej właściwa. Trochę ubolewam nad tym, że w mojej okolicy lakier nie jest dostępny stacjonarnie, jakoś nie udało mi się znaleźć drogerii z lakierami firmy Hean, nad czym bardzo ubolewam, ponieważ ze względu na jakość produktów chętnie zaopatrzyłabym się w kolejne buteleczki. Oczywiście robię to w sklepie internetowym, ale pewnie więcej lakierów dołączyłoby do mojej kolekcji gdybym je mogła zobaczyć "na żywo".

Jak Wam się podoba ten lakier ? Macie go w swojej kolekcji ? A może macie jakiś inny lakier z serii Jungle do polecenia, chętnie poznam Wasze opinie.

11 komentarzy:

Copyright © Lakierkowo , Blogger