Donegal nr 7110 - recenzja

Witajcie

Dzisiaj chciałam się z Wami podzielić swoją opinią na temat lakieru firmy Donegal o numerze 7110, którego kolor to intensywne bordo. Niezwykle elegancko prezentuje się na paznokciach, nadając im piękny, zadbany wygląd.


 
Lakier Donegal

Dane techniczne:
 
- seria: Donegal Beauty Shine

- kolor (nazwa/numer): 7110/classic maroon

- wykończenie: kremowe,

- konsystencja:
rzadka, typowa dla lakieru do paznokci,

- krycie: dwie warstwy, jedna cienka, druga grubsza,

- zmywanie: bez problemu,

- trwałość na paznokciach: po 4-5 dniach pojawiają się starcia końcówek, bez odprysków,

- pędzelek: zwykły, typowy,

- pojemność: 7 ml,

- cena: 6,99 zł

- dostępność: sklep internetowy --> Donegal, stoiska i sklepy firmowe,Moja opinia
Lakier o którym dzisiaj chcę Wam powiedzieć nie co więcej nosi nazwę classic maroon i numer 7110. Mieszka sobie w buteleczce typowej dla lakierów firmy Donegal i doskonale widać kolor oraz jego ilość w przezroczystej butelce w kształcie sześcianu z zakrętką w kolorze srebrnym o pojemności 7 ml. Do pełnego krycia, które widoczne jest na zdjęciu konieczne jest nałożenie dwóch warstw, jednej cienkiej drugiej grubszej. Konsystencja lakieru jest rzadka, typowa dla lakieru do paznokci, bez problemu pozwala nałożyć lakier na płytkę paznokcia, nie zalewa skórek. Cienki, standardowy, zakończony na prosto pędzelek bardzo dobrze daje się prowadzić wzdłuż paznokcia. Podczas malowania nie powstają smugi, nierówności czy bąbelki. Trwałość lakieru na moich paznokciach to 4-5 dni, a później pojawiają się starcia końcówek, bez odprysków. Wykończenie lakieru kremowe, bardzo dobrze prezentuje się na paznokciach, ma ładny połysk bez użycia topu. Zmywanie odbywa się bez problemu, nie barwi skórek podczas zmywania. 
Bardzo dobrze nosiło mi się ten kolorek na paznokciach, jest niezwykle elegancki i bardzo ładnie prezentuje się na paznokciach. Jeśli nie mam ochoty na czerwony kolor na paznokciach, to wówczas wybieram kolor bordowy :-). Niniejszy lakier znajdziecie --> tutaj.

Lakier otrzymałam do testów od firmy
https://www.donegal.com.pl/pl/
za co bardzo dziękuję.
Fakt ten nie wpłynął na moją opinię o produkcie.

Jak się Wam podoba ten kolor ? Macie takie odcienie w swoich kolekcjach ?


10 komentarzy:

Copyright © Lakierkowo , Blogger