czerwień idealna na walentynki - Donegal nr 7104

Witajcie
Dzisiaj chciałam Wam zaprezentować lakier do paznokci w kolorze czerwonym, który idealnie nada się na walentynkową kolację czy randkę. To propozycja dla tych, którzy nie lubią lub po prostu nie mają czasu bawić się w zdobienia z aniołkami, serduszkami czy innymi cudaczkami.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć lakieru firmy Donegal o numerze 7104 w pięknym intensywnym kolorze czerwieni i nazwie SPICY RED:

Lakier Donegal

Dane techniczne:
 
- seria: Donegal Beauty Shine

- kolor (nazwa/numer): 7104/spicy red


- wykończenie: kremowe,

- konsystencja:
rzadka, typowa dla lakieru do paznokci,

- krycie: dwie warstwy,


- zmywanie: bez problemu,

- trwałość na paznokciach: po 4-5 dniach pojawiają się starcia końcówek, bez odprysków,

- pędzelek: zwykły,
typowy,

- pojemność: 7 ml,

- cena: 5,99 zł

- dostępność: sklep internetowy --> Donegal, stoiska i sklepy firmowe,


Moja opinia
Dzisiaj nie będę się rozwodzić nad butelką w której mieszka lakier, ponieważ już je znacie, bo nie raz już pokazywałam lakiery Donegal u siebie, również często goszczą one na innych blogach a często też w Waszych kosmetyczkach. Lakier, który jest bohaterem dzisiejszej recenzji nosi nazwę SPICY RED i numer 7104. Jest to piękna, świeża, intensywna czerwień, która niezwykle elegancko prezentuje się na paznokciach. Do uzyskania pełnego krycia, które widoczne jest na zdjęciu, konieczne jest nałożenie dwóch warstw. Lakier ma pojemność 7 ml, czyli taka w sam raz na użytek domowy, za cenę 5,99 zł mamy bardzo dobry lakier do paznokci. Lakier bardzo szybko wysycha na paznokciach i pięknie błyszczy, bez konieczności nakładania topu. U mnie utrzymuje się na paznokciach około 4-5 dni, gdzie pojawiają się starcia końcówek. Konsystencja lakieru jest rzadka, jednak dobrze rozprowadza się na paznokciach, nie ucieka nam z płytki paznokcia, nie rozlewa się na skórkach. Pędzelek jest cienki, standardowy, równo ścięty, bardzo dobrze się nim manipuluje obok skórek. Podczas malowania nie powstają nierówności, smugi czy bąbelki. Zmywanie lakieru odbywa się bez problemu, nie barwi skórek podczas zmywania. 
Jeśli macie ochotę bliżej zapoznać się z lakierem to zapraszam Was --> tutaj.

Lakier otrzymałam do testów od
https://www.donegal.com.pl/pl/

za co bardzo dziękuję.
Fakt ten nie wpłynął na moją opinię o produkcie.

5 komentarzy:

Copyright © Lakierkowo , Blogger