Donegal nr 7197 - recenzja

Witajcie 
Dzisiaj przyszła pora na kolejną recenzję, tym razem będzie to lakier firmy Donegal o numerze 7197 i nosi on nazwę night 4 show. Jest to głęboki odcień fioletu, który elegancko prezentuje się na paznokciach, zresztą zobaczcie sami. 

Zapraszam do obejrzenia zdjęć:
Lakier Donegal

Dane techniczne:
 
- seria: Donegal Beauty Shine

- kolor (nazwa/numer): 7197/night 4 show


- wykończenie: kremowe,

- konsystencja:
rzadka, typowa dla lakieru do paznokci,

- krycie: dwie warstwy, jedna cienka, druga grubsza,


- zmywanie: bez problemu,

- trwałość na paznokciach: po 4-5 dniach pojawiają się starcia końcówek, bez odprysków,

- pędzelek: zwykły,
typowy,

- pojemność: 7 ml,

- cena: 6,99 zł

- dostępność: sklep internetowy --> Donegal, stoiska i sklepy firmowe,


Moja opinia
Lakier mieszka sobie w szklanej przezroczystej buteleczce w kształcie prostopadłościanu ze srebrną zakrętką i czarnymi napisami, wg mnie prezentuje się bardzo elegancko :-). Pojemność buteleczki to 7 ml, wg mnie to bardzo dobra pojemność dla domowego użytku, jeszcze biorąc pod uwagę cenę, to mamy same zalety lakieru. 
Bohaterem dzisiejszej recenzji jest lakier o numerze 7197 i nazwie night 4 show, w pięknym głębokim odcieniu fioletu ( oczywiście nie muszę Wam przypominać, że uwielbiam fiolety ). Do uzyskania pełnego krycia, które mam na zdjęciu potrzebne są dwie warstwy lakieru, jedna cienka, druga grubsza. Pędzelek jest cienki, typowy dla lakierów do paznokci, dobrze prowadzi się po płytce paznokcia. Konsystencja jest rzadka, jednak nie ucieka nam z paznokcia, daje się dobrze rozprowadzić, nie smuży, nie tworzy nierówności, nie powstają bąbelki. Lakier szybko wysycha, nakładam warstwy jedna po drugiej, bez dodatkowego czasu oczekiwania. Trwałość tego lakieru to około 4-5 dni, gdzie pojawiają się starcia końcówek, bez odprysków. 
Mnie bardzo dobrze nosiło się ten kolorek na paznokciach, ładnie się prezentuje, ma kremowe wykończenie. Na zdjęciach doskonale widać, że można go podpiąć pod wykończenie żelowe ;-). Jeśli macie ochotę wypróbować ten lakier i lubicie kolor fioletowy to mogę Wam go polecić bez zbędnego zastanawiania się. Lakier znajdziecie --> tutaj.

Lakier otrzymałam do testów od firmy
https://www.donegal.com.pl/pl/
za co bardzo dziękuję.
Fakt ten nie wpłynął na moją opinię o produkcie.

Jak Wam się podoba kolor lakieru ? Często używacie fioletowego lakieru ? Wolicie ciemniejsze odcienie fioletu czy jaśniejsze?

9 komentarzy:

Copyright © Lakierkowo , Blogger