maseczka z aloesem KONAD - recenzja

Witajcie
Dzisiaj chciałam się z Wami podzielić opinią na temat maseczki z aloesem od firmy Konad. A swoją drogą, wiedzieliście że firma Konad ma również kosmetyki pielęgnacyjne a nie tylko płytki do stempli i lakiery ? 

Zapraszam Was do poczytania mojej opinii o maseczce z aloesem :-)

 Dla zainteresowanych informacje producenta znajdujące się na odwrocie opakowania.


Maseczka zamknięta jest w typowej saszetce, jednak większych rozmiarów. Wewnątrz znajduje się bibułka w kształcie owalu do nałożenia na twarz, z otworami na nos, usta i oczy. Bibułka jest nasączona maseczką. Pojemność maseczki to 17 ml. 
Maseczkę należy nałożyć na umytą i wilgotną twarz i pozostawić na około 15-20 minut. 

Moja opinia
Muszę się Wam przyznać, że maseczkę w formie bibułki używałam pierwszy raz. Zrobiłam to zgodnie z zaleceniami producenta, umyłam twarz, zostawiłam ją nie co wilgotną i nałożyłam maseczkę, było to dziwne uczucie, ponieważ bibułka była mocno nasączona, ale nic z niej nie wyciekało. Bez problemu bibułka przykleiła się do twarzy. Jedno co mi przeszkadzało, to to, że maseczka była bardzo zimna i już wiem, że kolejnym razem ogrzeję ją trochę w dłoniach, aby użytkowanie było bardziej komfortowe, szczególnie teraz w okresie zimowym, kiedy to każde ciepełko jest na wagę złota :-).
Moja skóra po zdjęciu maseczki była bardzo dobrze nawilżona i odżywiona, to nawilżenie utrzymało się do rana dnia kolejnego ( maseczkę użyłam wieczorem ), nie musiałam nawet rano używać kremu na dzień. Nie spowodowała żadnego podrażnienia ani zaczerwienienia. Skóra wyglądała na zadbaną i wypielęgnowaną. 
Bardzo spodobała mi się forma bibułki, ponieważ nie trzeba było męczyć się z równomiernym nakładaniem kremu na całą twarz, aplikacja trwała dużo krócej niż tradycyjnej maseczki. Zdejmowanie to też chwilka, po zdjęciu maseczki przetarłam jeszcze nią twarz. 
Maseczka kosztuje 5,99 zł, moim zdaniem to przystępna cena, szczególnie biorąc pod uwagę właściwości oraz komfort użytkowania, znajdziecie ją --> tutaj.

Maseczkę otrzymałam do testów od firmy
za pośrednictwem Pani Zyty, za co bardzo serdecznie dziękuję.
Jednocześnie informuję, że fakt ten nie wpłynął na moją opinię o produkcie. 

Znacie produkty pielęgnacyjne firmy Konad ? Polecam zapoznać się z asortymentem, jest na prawdę spory :-)

3 komentarze:

Copyright © Lakierkowo , Blogger