Kabos SaloNails nr 43

Witajcie
Dzisiaj chciałam się z Wam podzielić moją opinią na temat lakieru Kabos SaloNails o numerze 43 w pięknym granatowym kolorze, który pochodzi z nowej jesiennej kolekcji.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć jak prezentuje się lakier, a następnie do zapoznania się z moją opinią.
 
Lakier Kabos SaloNails

Dane techniczne:
- seria: Lakier Emalia - profesjonalny lakier do paznokci

- kolor (nazwa/numer): granat - nr 43, nowa kolekcja jesienna 2015,

- wykończenie: kremowe,

- konsystencja:
rzadka,

- krycie: dwie cienkie warstwy, 


- zmywanie: bez problemu,

- trwałość na paznokciach: po 5 dniach pojawiają się starcia końcówek, bez odprysków,

- pędzelek: cienki, standardowy, zakończony na prosto,

- trwałość po otwarciu: 18 miesięcy,

- pojemność: 14 ml,

- cena: 23,00 zł

- dostępność: sklep internetowy na stronie www.kabos.pl
Moja opinia
Ten piękny głęboki, intensywny odcień granatu to numer 43, pochodzący z nowej jesiennej kolekcji lakierów Kabos SaloNails. Lakier znajduje się w okrągłej, przezroczystej butelce o pojemności 14 ml, z czarną zakrętką. Pędzelek jest standardowy, cienki, równo zakończony. Dobrze prowadzi się po płytce paznokcia. Konsystencja lakieru jest rzadka, dobrze się rozprowadza, nie spływa z paznokcia. Podczas malowania nie ma smug, bąbelków, rozprowadza się równomiernie. Do pełnego krycia konieczne jest nałożenie dwóch cienkich warstw, także pigmentacja jest bardzo dobra. Wykończenie lakieru kremowe. Wysychanie lakieru jest jego kolejną zaletą, nakładam dwie warstwy bezpośrednio jedna po drugiej i po 15 minutach mamy suche paznokcie, wiadomo, że jeszcze przez jakiś czas musimy uważać na paznokcie, ale np. możemy spokojnie pisać na klawiaturze bez uszczerbku dla lakieru, a dla mnie ta oszczędność czasu to mega plus. Lakier wytrzymuje na moich paznokciach 5 dni i pojawiają się starcia końcówek, nie ma żadnych odprysków. Lakier bardzo przyjemnie się nosi na paznokciach, prezentuje się elegancko na paznokciach, stanowi też świetną bazę pod zdobienia. Łatwo się zmywa i co ważne, nie barwi ani paznokci, ani skórek podczas zmywania. 

Ten lakier oraz wiele innych odcieni znajdziecie --> tutaj
Obecnie w sklepie internetowym część lakierów możecie zakupić w promocyjnej cenie po 10,00 zł, warto zapoznać się z kolorkami.

Lakier ten otrzymałam do testów za pośrednictwem Pani Eweliny od firmy


za co bardzo dziękuję. Jednocześnie pragnę poinformować, że fakt otrzymania produktu do testów, nie wpłynął na moją opinię o nim. 

Lubicie takie odcienie na swoich paznokciach ? Nosicie takie kolory tylko jesienią ? 
czy niezależnie od pory roku ?

3 komentarze:

Copyright © Lakierkowo , Blogger