Summer Nail Stamping Challenge - tydzień 4

Witajcie
Jak ten czas szybko leci :-( i kończy się kolejny projekt paznokciowy w którym brałam udział. Zawsze jest mi niezmiernie przykro, gdy kończą się projekty, ale z drugiej strony jestem z siebie dumna, że udało mi się zmieścić w wyznaczonych terminach i wykonałam nowe zdobienia. Ale przecież nie pora dzisiaj na podsumowanie, tylko na nowe zdobienie w tematyce: letnia impreza.
Z racji wieku ( jak to brzmi ) oraz sytuacji rodzinnej moje zdobienie w temacie letniej imprezy będzie dalekie od szaleństw :-). Na moich pazurkach gości kawa ( przy powrocie upałów może być mrożona ), lody oraz babeczki :-). 

Zapraszam do obejrzenia zdjęć:
Lakier bazowy, który użyłam do zdobienia to nowa seria lakierów Golden Rose z serii 60 sec. Express Dry o numerze 10, którego możecie zakupić --> tutaj. Jest to piękny delikatny odcień różu wpadający nieco w nude, szybko wysycha, wystarczą dwie warstwy i cena 4,90 zł za sztukę, czego chcieć więcej :-). Stemple wykonałam lakierem Golden Rose z serii Rich Color o numerze 114. Płytka, której użyłam do tego mani pochodzi ze sklepu BornPrettyStore o ma numerek BPL-023, którą możecie kupić -- > tutaj. Niestety nie ogarnęłam jeszcze wszystkich porządków po remoncie i płytkę musicie sobie zobaczyć na zdjęciach sklepu, przepraszam Was za to, ale jeszcze troszeczkę to potrwa. 

Jak Wam się podoba moje zdobienie ? Bo mnie w szczególności ziarenka kawy przypadły do gustu, mówię Wam to ja: miłośniczka kawy :-).

12 komentarzy:

Copyright © Lakierkowo , Blogger