Silk Protein i 9w1 Hardener od Kabos SaloNails

Witajcie
Chciałam się dzisiaj podzielić swoją opinią na temat dwóch produktów firmy Kabos SaloNails, które miałam przyjemność testować na swoich paznokciach. Będzie tutaj mowa o dwóch produktach do paznokci, a mianowicie: odżywka Silk Protein oraz utwardzacz 9w1. Obydwa produkty już Wam pokazywałam i napisałam o nich kilka słów, jednak dzisiaj dowiecie się o nich nieco więcej. Zapraszam do czytania.


Odżywka Silk Protein
Odżywka mieszka sobie w ślicznej okrągłej, przezroczystej buteleczce dzięki czemu możemy na bieżąco kontrolować jej zużycie.
Sama odżywka ma mleczny odcień i może służyć również do wykonanie frencha. 

Tutaj kilka informacji od producenta, które zostały umieszczone na zakrętce butelki.

Odżywka posiada standardowy pędzelek, w kolorze białym.


Pojemność butelki to 14 ml. Odżywka kosztuje 17 zł i możecie ją zakupić --> tutaj.

                                                             Moja opinia
Odżywka jak informuje nas producent zawiera proteiny jedwabiu, które mają za zadanie uszczelnić oraz utwardzić płytkę paznokcia, jednocześnie nadając jej piękny i zdrowy wygląd. Preparat przeznaczony jest do zniszczonych, łamliwych paznokci oraz takich, które mają ubytki w płytce paznokcia. Zapewne te osoby, które czytają moje posty i oglądają moje zdobienia wiedzą o tym, że na moim kciuku znajdują się nierówności poziome, które są dosyć widoczne a właściwie były. Dlaczego piszę że były. Otóż bruzdy nie zniknęły całkowicie, ale są dużo płytsze i niemal niewidoczne, niezależnie od tego jaki lakier nałożę na paznokcie. Jeśli jednak pod lakier nałożę tę odżywkę, wówczas nie ma już całkiem śladu po moich bruzdach, czyli niejako są one wypełnione, tak jak obiecuje producent. Odżywki nie stosuję pod każdy lakier, mimo to paznokcie mam wzmocnione, są twardsze, nie łamią się tak często jak wcześniej ( tfu, tfu żeby nie zapeszyć ). Po prostu widać że moje paznokcie są w lepszej kondycji. Ogromną zaletą odżywki jest to, że wysycha ona bardzo szybko na paznokciu i niemal po 3-4 minutach możemy nakładać już właściwy lakier, co przy moich ograniczeniach czasowych jest bardzo ważne i przyczynia się do tego że częściej jej używam. Wydajność odżywki jest bardzo dobra, używam jej już niezły kawał czasu i tak średnio dwa razy w tygodniu a ubytek jest niemal niewidoczny. Poza tym pojemność butelki to 14 ml czyli całkiem sporo i wystarczy ona na długi, długi czas. Czy zdecydowałabym się zakupić tę odżywkę po jej zużyciu ? Zdecydowanie TAK, a dlatego że jeszcze żadna odżywka, nie poradziła sobie z moimi bruzdami na kciuku, więc dla mnie to niemal cud :-). ( lakiery firmy Kabos SaloNails również radzą sobie z bruzdami, o czym mogliście przeczytać już w recenzjach  wcześniej ).


Utwardzacz 9 w 1
Utwardzacz tak samo jak jego poprzedniczka mieszka sobie w okrągłej przezroczystej butelce.
Jest przezroczysty, przez co od razu widoczny jest jego pędzelek.

Tutaj kilka informacji od producenta.

Oraz zbliżenie na pędzelek.
Pojemność butelki to również 14 ml. Możecie go kupić --> tutaj, w cenie 20 zł.
 
Moja opinia
Utwardzacz 9 w 1 to wielofunkcyjny preparat, który posiada szeroki zakres działania. Ma za zadanie: utwardzić płytkę paznokcia, wypełnić ubytki i nierówności, nabłyszczyć, uelastycznić, odświeżyć i przedłużyć trwałość koloru, przyspieszać wysychanie, chronić lakier przed promieniowaniem UV. Działa jako baza pod lakier oraz jako top na lakier. Pierwsze zauważalne działanie utwardzacza to piękny połysk, mogę go z czystym sumieniem porównać do efektu żelowych paznokci. Po drugie przedłuża trwałość zarówno lakieru na paznokciach jak i koloru co najmniej o dwa dni ( sprawdzone na kilku kolorowych lakierach ). Kolor lakieru się nie zmienia, nie blednie, nie płowieje, przez cały czas mamy tak samo ładnie prezentujące się paznokcie. Tutaj również ogromną zaletą utwardzacza jest przyspieszenie wysychania lakieru. Wydajność preparatu jest bardzo duża, dzięki cienkiemu pędzelkowi warstwa nakładanego utwardzacza jest cienka i nie wydłuża nam jakoś drastycznie czasu wykonania mani a jednocześnie przyspiesza wysychanie właściwego lakieru. 

Produkty otrzymałam do testów dzięki uprzejmości Pani Eweliny od firmy Kabos

za co serdecznie dziękuję. 

Jednocześnie chcę poinformować, że fakt otrzymania produktów do testowania nie wpłynął w żaden sposób na moją opinię.

Macie któryś z tych produktów ? a jakieś swoje ulubione odżywki, utwardzacze ?

10 komentarzy:

 1. Nigdy wcześniej nie słyszałam o tych produktach :)

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie niestety nie sprawdziła się odżywka Silk Protein ;/

  OdpowiedzUsuń
 3. Spodobała mi się ta odżywka. Ciekawe jak u mnie by się sprawdziła :)

  I am Journalist

  OdpowiedzUsuń
 4. Słyszałam o lakierach tej firmy ale o odżywce i utwardzaczu czytam pierwszy raz. Ciekawa jest ta odżywka hmm może spróbuję jak pokończę moje zapasy :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja właśnie szukam dobrej odżywki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. W ogóle nie znam tych produktów, ale zainteresowałaś mnie tą odżywką!

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie miałam jeszcze nic z tej firmy

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten drugi produkt chętnie bym kupiła

  OdpowiedzUsuń
 9. podobają mi się ;) używałam kiedyś takiego z biedronki i dobrze się spisał :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Lakierkowo , Blogger