kwitnąca wiśnia - tydzień 6

Witajcie
Dzisiaj przychodzę do Was z niestety ostatnim zdobieniem w ramach ukwieconego projektu i bardzo mi przykro, że projekt się skończył :-(, trzeba poszukać nowych inspiracji do zdobień ;-). 

Zdobienie niestety nie do końca wyszło tak jak miało, ponieważ na palcu serdecznym top rozmazał moje kwiatki, ale nie mam już czasu, żeby robić kolejne zdobienie, ponieważ od dzisiaj zaczynają nam remont w domu i będzie totalny młyn i pogrom. Nie mam pojęcia jak to wszystko ogarnę, ale jakoś to muszę przetrwać, trzymajcie kciuki. 

A tymczasem zapraszam do obejrzenia zdobienia.


Lakier bazowy, którego użyłam do Yves Rocher w kolorze niebieskim o nazwie Bleu Nigelle i numerze 61. To mój pierwszy lakier tej firmy, upolowany w JOY :-)
Gałązki wykonałam metodą stempelkową, przy użyciu płytki ze sklepu BornPrettyStore o nazwie BP-L015.Oto gromadka lakierów i farbka akrylowa które pomogły mi pomóc w wykonaniu zdobienia.

Kwiatki wykonałam przy użyciu sondy do zdobień. Brązowy lakier to Golden Rose z serii Rich Color o numerze 114, do kwiatków użyłam białej farby akrylowej oraz różowego lakieru Classic o numerze 163. 
Ciekawa jestem Waszych kwiatów wiśni :-). Jak macie namiary na kolejne projekty paznokciowe to podrzućcie info, chętnie się dołączę do zabawy :-)

13 komentarzy:

Copyright © Lakierkowo , Blogger