wielki powrót fioletu :-) - AllePaznokcie

Witajcie
Dzisiaj chciałam pokazać Wam lakier, któremu zawdzięczam wielki powrót odcieni fioletu na moich paznokciach. Dzięki niemu przypomniałam sobie, jak bardzo lubię fiolet na moich paznokciach, szczególnie teraz, przy lekko opalonych dłoniach.
Zresztą bez zbędnego gadania zapraszam do oglądania zdjęć, a później do przeczytania recenzji lakieru AllePaznokcie z serii ONE COLOUR EXCLUSIVE o numerze 75 .
                                               Lakier firmy Alle Paznokcie

- seria: One Colour Exclusive,

- kolor (nazwa/numer): lawendowy - 75,


- wykończenie: kremowe z wysokim połyskiem,

- konsystencja: typowa dla lakieru, średnio gęsta,

- krycie: 1 grubsza warstwa lub dwie cieńsze,

- zmywanie: bez problemu,

- trwałość na paznokciach: po 4 dniach pojawiają się starcia końcówek, bez odprysków,

- pędzelek: należący do grupy grubszych, zakończony na prosto,

- pojemność:
15 ml,

- cena: ok. 9,90 zł,

- dostępność: sklep Allepaznokcie.pl,
  

Moja opinia
Lakier do paznokci zamknięty jest w owalnej przezroczystej buteleczce na której umieszczono złote napisy, ze złotą zakrętką, gdzie znajduje się naklejka z logiem firmy oraz numer lakieru. 
Lakier należy do serii One Colour Exclusive. Pędzelek lakiery należy do grupy grubszych, jeśli wiecie co mam na myśli, jest zakończony na prosto, daje się dobrze prowadzić po płytce paznokcia. Konsystencja jest średnio gęsta co sprawia, że lakier nie ucieka nam z płytki paznokcia, pozostaje w miejscu gdzie go aplikujemy. Podczas nakładania nie powstają żadne smugi, warstwa lakieru jest jednolita. Wysycha szybko, w szczególności pierwsza warstwa. Wykończenie lakieru jest kremowe z wysokim połyskiem, pięknie prezentuje się na paznokciach, bardzo ładnie współgra z lekko opaloną karnacją moich dłoni. Bardzo przyjemnie się go nosi, dobrze się z nim czułam na swoich paznokciach. Krycie, które mnie zadowala wymaga nałożenia dwóch warstw lakieru. Zmywanie nie sprawia żadnego problemu. Nie barwi płytki paznokcia. Trwałość na moich paznokciach to około 4 dni, w zależności od intensywności prac ręcznych w kontakcie z wodą. Jednak nie zdarzyło się, aby pojawiły się odpryski lakieru. Pojemność lakieru jest duża. Ta niepozorna buteleczka zwiera aż 15 ml produktu. Obecnie cena lakierów tej serii to 9,90 zł. 

Niniejszy lakier znajdziecie --> tutaj.

Całą serię lakierów możecie zobaczyć --> tutaj. Możecie wybierać pomiędzy wykończeniem kremowym z połyskiem, matem, perłą oraz neonami. Każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ wybór kolorów jest ogromny.

Lakier otrzymałam do testów od firmy AllePaznokcie :-)
Jednak fakt ten nie miał żadnego wpływu na moją opinię o produkcie.

Mieliście kontakt z lakierami z tej serii ? Jakie kolory lakierów sprawiają, że czujecie się dobrze ze swoim mani ?

9 komentarzy:

  1. Kolor świetny, kiedyś takiego długo szukałam (co zaowocowało zakupem niezliczonej ilości buteleczek). Szkoda, że nie wiedziałam o istnieniu tego lakieru...

    OdpowiedzUsuń
  2. śliczny :) to jest właśnie taki odcień fioletu, który lubię najbardziej :D

    OdpowiedzUsuń
  3. Kolor bardzo w moim typie, uwielbiam tego typu odcienie :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Lakierkowo , Blogger