One Colour Granite & Pepper w kolorze błękitnym od AllePaznokcie

Witajcie
Dzisiaj chciałam się z Wami podzielić swoją opinią na temat lakieru granitowego One Colour Granite & Pepper w kolorze błękitnym o numerze 03. 

Na początek zapraszam Was do obejrzenia zdjęć, a później podzielę się swoją opinią na jego temat.


Na początek trochę danych technicznych :-)

                                                              Lakier firmy Alle Paznokcie

- seria: One Colour Granite & Pepper,

- kolor (nazwa/numer): błękitny - 03,

- wykończenie: lekko matowe z wyczuwalnymi drobinkami przypominającymi w wyglądzie pieprz,

- konsystencja: typowa dla lakieru, średnio gęsta,

- krycie: 1 grubsza warstwa lub dwie cieńsze,

- zmywanie: mimo obecności szorstkich drobinek bez problemu,

- trwałość na paznokciach: po 4 dniach pojawiają się starcia końcówek, bez odprysków,

- pędzelek: cienki, standardowy, zakończony na prosto,

- pojemność: 8 ml,

- cena: ok. 6,90 zł, obecnie w promocji za 3,45 zł,

- dostępność: sklep Allepaznokcie.pl,Moja opinia
Kiedy wybierałam lakier do testów to w moich wyobrażeniach był on marmurkiem, a że w kolorze niebieskim takowego nie posiadam to postanowiłam go wypróbować. Jakie było moje zdziwienie, kiedy nałożyłam go na pierwszy paznokieć, oczywiście musiałam poczekać cierpliwie aż wyschnie, żeby niczego nie odbić. Lakier posiada lekko matowe wykończenie, nie jest ani całkowicie matowy ani też całkowicie błyszczący i zawiera czarne drobinki, które są wyczuwalne jeśli dotykamy płytkę paznokcia i widoczne na paznokciu. Kształt buteleczki to prostopadłościan. Pędzelek należy do tych typowych cienkich pędzelków, zakończony prosto bez zaokrągleń. Konsystencja typowa dla lakieru, dobrze rozprowadza się na paznokciach, nie wypływa nam na skórki, mimo zawartości drobinek lakier nie rozwarstwia się, jest jednolity. Dlatego też nie mamy wpływu na ilość drobinek, które znajdą się na paznokciu. Nie powstają smugi podczas malowania. Do pełnego krycia wystarczy jedna grubsza warstwa lakieru, co jest dla mnie niezwykle ważne, ponieważ nie tracę czasu na nakładanie kolejnych warstw, a w tym wypadku nie ma mowy żeby nałożyć preparat przyspieszający wysychanie, ponieważ zniszczymy niecodzienny efekt lekkiego matu. Z drugiej strony nie ma takiej konieczności, ponieważ lakier wysycha szybko. Pozostawia na paznokciach wyczuwalne drobinki, które nawet widać na zdjęciach. Jeśli chodzi o trwałość lakieru to mamy tutaj kolejne zaskoczenie, ponieważ na moich paznokciach utrzymuje się długo, rzec można nawet bardzo długo, 4 dni i jedynie starcia końcówek to nie lada wyczyn, nie odpyskuje. Pewnie sobie pomyślicie, że skoro lakier ma wyczuwalne drobinki to na pewno problemem będzie zmywanie i tutaj znowu Was zaskoczę, ponieważ lakier zmywa się jak zwykły lakier z kremowym wykończeniem bez drobinek, ja nie wiem jak to jest możliwe ale tak jest, jedno przetarcie wacikiem i po lakierze ani śladu :-). Nie zabarwia płytki paznokcia. Pojemność lakieru to 8 ml. Standardowa cena lakieru to 6,90 zł, obecnie w sklepie trwają promocje i można lakiery tej serii nabyć za kwotę 3,45 zł za sztukę, co jest niezwykle kuszące i zachęcające do wypróbowania tego cudaka. Wybór kolorów jest ogromny, można wybierać i wybierać i nie wiadomo na jaki kolor się zdecydować.

Całą barwną kolekcję lakierów granitowych znajdziecie -- > tutaj.

A niniejszy kolorek -- > tutaj.

Lakier ten otrzymałam w ramach współpracy z Allepaznokcie.pl 
 jednak fakt też w żaden sposób nie wpłynął na moją opinię o produkcie.

Spotkaliście się z tego typu lakierami ? Macie któryś kolor w swojej kolekcji ? Jak się u Was sprawuje granitowy lakier ?

11 komentarzy:

 1. Moje pierwsze skojarzenie widząc ten lakier na paznokciach, marmurek w ciekawym błękitnym kolorze. Przyznam się szczerze, że choć to połączenie mi się bardzo podoba to jednak zdaje mi się że bardzo podobną o ile nie identyczną wersję posiada w swojej bazie firma Lovely, a ja wole gdy coś wyróżnia się z tłumu a nie jest kolejnym naśladowcą.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ogólnie fajny, z tym że mało granitowy i mało pieprzny. Chyba wolę LOVELY z pieprzem albo granity WIBO :-P ale Twoim paznokciom w nim ładnie :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zbyt mało widoczny efekt tego marmurka, trochę wygląda jakby się koc odbił na mokrym lakierze szczerze mówiąc. Mogliby nad tym jeszcze popracować :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo podoba mi się kolorek :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie lubię takich lakierów. Ładny kolorek.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wygląda ciekawie i za taką cenę warto się skusić.

  OdpowiedzUsuń
 7. Kolor ładny< ale za mało w nim pieprzu

  OdpowiedzUsuń
 8. Dla mnie ti bardzo fajny i przyjemny lakier który pewnie bym nabyła, szczególnie że cena kusi ;-)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Lakierkowo , Blogger