Kabos SaloNails w kolorze fioletu :-)

Witajcie
Dzisiaj chciałabym się podzielić z Wami swoją opinią na temat lakieru firmy Kabos SaloNails którego wybrałam do testów w ramach współpracy z firmą :-). To moje pierwsze osobiste spotkanie z lakierami tej firmy. Już tradycyjnie na początek fotki a potem trochę do poczytania.


                                                   Lakier Kabos SaloNails

- seria: Lakier Emalia - profesjonalny lakier do paznokci

- kolor (nazwa/numer): jasny fiolet - 15.02/13

- wykończenie: kremowe,

- konsystencja:
rzadka,

- krycie: dwie cienkie warstwy,

- zmywanie: bez problemu,

- trwałość na paznokciach: po 6 dniach pojawiają się starcia końcówek, bez odprysków,

- pędzelek: cienki, standardowy, zakończony na prosto,


- trwałość po otwarciu: 18 miesięcy,

- pojemność: 14 ml,

- cena: 23,00 zł

- dostępność: sklep internetowy na stronie www.kabos.pl

Kilka słów od producenta, które są umieszczone na buteleczce lakieru:

"Lakier Emalia  Profesjonalny lakier do paznokci SaloNails oparty na formule Long Lasting. Jego fluidowa konsystencja pozwala na wykonanie idealnego manicure. Jest łagodny dla płytki paznokcia, nie powoduje łamania i rozdwajania się paznokci. Nie zawiera szkodliwego formaldehydu, toluenu i DBP."

                                                             Moja opinia
Lakier zamknięty jest w butelce w kształcie kuli z czarną zakrętką, co nadaje mu wyrafinowanego wyglądu i elegancji. Kolor lakieru to jasny fiolet o wykończeniu kremowym, pięknie prezentuje się na paznokciach, co zresztą widać na zdjęciach. Lakier wygląda jakby został pokryty warstwą nabłyszczacza, a takowej nie używałam. Niniejszy odcień lakieru znajdziecie w nowościach.
Pędzelek lakieru jest standardowy, cienki. Daje się łatwo prowadzić po płytce paznokcia. Konsystencja lakieru jest rzadka, daje się dobrze rozprowadzić na paznokciu, nie spływa na skórki, pozostaje w miejscu gdzie go nałożymy. Podczas malowania nie powstają smugi. Do pełnego krycia konieczne jest nałożenie dwóch cienkich warstw lakieru. Lakier wysycha szybko, co dla mnie ma spore znaczenie. Zmywanie lakieru bez problemowe. Lakier trzymał na moich paznokciach 6 dni, potem pojawiły się starcia końcówek od użytkowania, bez odprysków. To dla mnie absolutny rekord jeśli chodzi o trwałość na moich paznokciach, do tej pory żaden lakier nie wytrzymał na moich paznokciach tak długo. Lakier po otwarciu możemy używać przez 18 miesięcy. Pojemność lakieru jest duża bo aż 14 ml. Cena lakieru to 23,00 zł, czy to dużo czy mało za lakier do paznokci, to musicie sobie odpowiedzieć sami. W moim przypadku biorąc pod uwagę pojemność lakieru oraz trwałość skłonna jestem powiedzieć, że cena jest bardzo przystępna. 

Chciałam Wam zwrócić uwagę na jeszcze jedną rzecz. Jeśli czytacie mojego bloga albo chociaż oglądacie zdjęcia, to wiecie, że mam problem z nierównościami płytki na kciukach i w zależności od odcieni i wykończenia lakierów jest ona widoczna bardziej lub mniej. I tutaj ogromna niespodzianka, po pomalowaniu paznokci tym lakierem moje nierówności zniknęły, a lakier nakładałam tak jak robię to zawsze. Przyjrzyjcie się zdjęciom na których widać mój kciuk, to nie jest tylko "wizualne zniknięcie ". Płytka paznokcia została wyrównana, co stwierdziłam osobiście "namacalnie ". Dla mnie stanowi to "cud lakierowy", nigdy bym nie pomyślała, że lakier może zrobić coś takiego :-).

Lakiery oraz inne produkty firmy możecie znaleźć --> tutaj. Zapraszam do zapoznania się z asortymentem, który jest niezwykle bogaty i wszechstronny.

Niniejszy lakier znajdziecie --> tutaj, z kombo rozwijanego wybierzcie numerek i już widzicie lakier w całej okazałości.

Lakier otrzymałam do testów dzięki uprzejmości Pani Eweliny od firmy Kabos, za co serdecznie dziękuję. 


Jednocześnie informuję, że fakt ten nie miał żadnego wpływu na moją opinię o produkcie.

10 komentarzy:

Copyright © Lakierkowo , Blogger