Projekt stemplowej maniaczki - tydzień 2

Witajcie
Dzisiaj przychodzę do Was ze zdobieniem wykonanym w ramach projektu stemplowej maniaczki z drugiego tygodnia, gdzie należało na paznokciach pokazać kolorowankę stempelkową. 


Bardzo lubię tę formę zdobienia paznokci, ale wykonuję je rzadko, ze względu na to, że wymaga ona sporego nakładu czasowego z mojej strony i zawsze pracę muszę podzielić na kilka etapów, co czasami trwa i trwa. Jednak niemal na ostatni moment udało mi się wykonać zadanie. Zapraszam do obejrzenia zdjęć, a później kilka słów o mani.


Paznokcie pomalowałam widocznym na zdjęciu lakierem LadyCode by Bell w kolorze malinowej czerwieni, niestety nie ma on numerka. Na butelce znajduje się informacja, że wystarczy jedna aplikacja i muszę się zgodzić z obietnicą, na zdjęciu mam dwie warstwy, ale przy jednej byłabym skłonna poprzestać. Pod naklejkę pomalowałam pazurki na biało, lakierem również Bell z serii 4d caffe latte o numerze 01, również dwie warstwy, ale tutaj nie przykładałam się za bardzo, ponieważ i tak naklejka większość przykryła :-). 
Do pokolorowania naklejek użyłam sondy z najmniejszą główką oraz następujących lakierów:
Wszystkie lakiery są dobrze napigmentowane i idealnie nadają się do kolorowania stempelków. Jestem zadowolona z efektu, chociaż muszę przyznać, że to bardzo czasochłonna metoda i doczyszczenie skórek jest ogromnym wyzwaniem, pod tym względem mogłoby być nie co lepiej :-). 
Jak Wam się podoba moja naklejka ? Lubicie tę formę zdobienia ?

15 komentarzy:

 1. Bardzo ładne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ale energetyczne kolorki, uwielbiam takie na paznokciach :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładnie :) Kolorowanie wzorków jest czasochłonne, ale można wyczarować coś ciekawego.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zazdroszczę Ci talentu.. cudowne to mani ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wygląda to bardzo spójnie, piękne mani, właściwie na każdą okazję. Bardzo mi się podoba, kolory dobrałaś idealnie!

  OdpowiedzUsuń
 6. super wzór i jakie energetyzujące kolory <4

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak ja chciałabym mieć mobilizację aby uzyskiwac takie super efekty na moich paznokciach. Ostatnio nieco się wzmocniły więc może popróbuję :)

  Obserwuję i zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Śliczne mani, cudowne te kolorki, taki wiosenny klimat :)

  OdpowiedzUsuń
 9. super kolory w tych kółeczkach :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Lakierkowo , Blogger