zaproszenie do wyzwania + wyniki rozdania

Witajcie, po niewielkiej przerwie.
Mam nadzieję, że uda mi się już wrócić i pojawiać się częściej :-). Na początek chciałam Was zaprosić do udziału w moim wyzwaniu, którego celem jest nabranie wprawy w malowaniu paznokci lewą ręką ( dla praworęcznych ) lub prawą ręką ( dla leworęcznych ). Muszę się przyznać, że zadowalające pomalowanie paznokci prawej ręki to dla mnie niezłe wyzwanie, a ile nerwów i stresu to już nawet nie mówię :-). Pewnie większość z Was ma w tym wprawę i sposób na to, a ja właśnie podczas tego wyzwania chcę się zmobilizować i potrenować trochę lewą rękę, aby lepiej ze mną współpracowała. W związku z tym, jeśli macie ochotę to chciałam Was zaprosić do wspólnego wyzwania, jeśli oczywiście macie na to ochotę. Wyzwanie rozpoczynam 11 marca 2015 r. i chcę zakończyć go 9 maja 2015 r., czyli całe 60 dni wyzwania:-). Chciałabym co jakiś czas pokazywać Wam efekty wyzwania i do tego samego chciałabym zaprosić Was. Nie narzucam tutaj żadnych sztywnych terminów oraz ilości wpisów w ramach wyzwania. Chciałabym aby była to świetna zabawa, która przyniesie nam efekty na przyszłość, a nie droga przez mękę. Jeżeli macie ochotę przystąpić do wyzwania to zapraszam do umieszczenia baneru na swoim blogu. Możecie się zgłaszać do udziału pod tym postem.
Nie jest tajemnicą, że przewidziana jest niewielka nagroda niespodzianka, oczywiście "paznokciowa". Jeszcze raz zapraszam Was do udziału. Jeśli macie jakieś pytania, to możecie je zadawać w komentarzach, na każde odpowiem.

Teraz bez zbędnego przedłużania chciałam Wam podać wyniki rozdania, wiem że miały się pojawić wcześniej, ale niestety nie dałam rady, chociaż bardzo się starałam. Jednak bez zbędnego gadania przejdźmy do konkretów. Losów było 135, a szczęśliwym numerem jest: 71

A pod numerem 71, kryje się VIOL :-), gratuluję serdecznie. Już piszę do Ciebie maila. Na dane do wysyłki czekam 3 dni, czyli do 8 marca do godz. 23:59.

15 komentarzy:

Copyright © Lakierkowo , Blogger