złotko od Golden Rose

Witajcie Trochę ostatnio u mnie ciszy na blogu, chyba mnie opuściła wena. Mam nadzieję, że tymczasowo, ale ciężko mi się jakoś ogarnąć ostatnio. Skoro jednak trwa jeszcze zima, mówię o tej kalendarzowej, bo za oknem to raczej jesień niż zima, ale jutro ma być wiosna :-), to postanowiłam Wam zaprezentować jeszcze zimowe odcienie lakierów. Dzisiaj na pierwszy rzut idzie złoty kolorek od Golden Rose z serii Rich Color o numerze 77. Najpierw zapraszam na zdjęcia, a potem kilka słów na temat lakieru.
Teraz kilka spostrzeżeń na temat lakieru. Lakier pochodzi z firmy Golden Rose z serii doskonale wszystkim dobrze znanej Rich Color i ma numer 77, to piękny złoty kolor. Zawiera w sobie drobinki brokatu, które nadają mu piękny połysk, jednak są tak drobne, że nie są wyczuwalne na paznokciu. Pędzelek standardowy dla tej serii, czyli należy do grupy grubszych. Łatwo i szybko się nim maluje, ponieważ tylko dwa machnięcia pędzelkiem wystarczą do pomalowania paznokci. Krycie uzyskujemy przy jednej grubszej warstwie lub przy dwóch cieńszych. Lakier ma nieco gęstszą konsystencję, jest mocno na pigmentowany. Na moich paznokciach utrzymuje się od 3 do 4 dni, bez odprysków, jedynie występuje ścieranie końcówek. Jak dla mnie idealny do zdobień świątecznych, świetnie nadaje się do stempelkowania. Mogliście go w świątecznym sezonie zobaczyć na moich pazurkach. Jak Wam się podoba taki kolor ?

13 komentarzy:

 1. Kojarzy mi się z sylwestrową nocą :)

  OdpowiedzUsuń
 2. mam niemal identyczny odcień z Inglota - lubię go, ale nie solo... jakoś złoto w całości na paznokciach do mnie nie przemawia ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czasami lubię takie kolorki na paznokciach :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ładny! A jeszcze jak da się nim stemplować - to już zupełnie full wypas ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mi się ten kolorek nie podoba, ale jeśli pod bazę dasz biały lakier - wygląda niesamowicie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawe czy sprawdzi się przy stemplowaniu?

  OdpowiedzUsuń
 7. muszę go zakupić, skoro jest dobry do stemplowania:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Śliczne złotko, muszę koniecznie się w nie zaopatrzyć :D

  OdpowiedzUsuń
 9. ładnie wygląda, ale nie przepadam za takim kolorem na moich paznokciach :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Lakierkowo , Blogger