zimowy projekt u Asiulcowej - tydzień 8 - ostatni

Witajcie
Dzisiaj miałam wrócić do Was pełną parą po awarii laptopa a konkretnie dysku twardego, który postanowił się uszkodzić. No i wszystko pięknie ładnie, bo mój "domowy fachowiec " wszystko naprawił i przygotowuję sobie post i zdjęcia a tutaj kolejne akuku, okazało się że karta w aparacie zrobiła mi niespodziankę i brakuje mi kilkudziesięciu zdjęć i kilka zdobień sobie poszło w niepamięć :-(. W związku z tym dzisiejszy post w ramach zimowego projektu u Asiulcowej ma tylko 4 zdjęcia i to nie całkiem takie jakbym chciała, ale nic więcej nie dało się odzyskać :-(. No cóż tak to czasami bywa, a chciałam jednak mimo wszystko opublikować ostatni post w ramach tego projektu.

Zapraszam do oglądania tych czterech marnych zdjęć :-(.Lakier bazowy to granatowy odcień lakieru firmy Wibo Glamour Satin o numerze 1, który otrzymałam w ramach nagrody za wygrany konkurs ze zdobieniem sylwestrowym. Na palcu serdecznym naklejki wodne od born pretty store, a na pozostałych paznokciach lakier z firmy Golden Rose z serii Paris Magic Color o numerze 301, którego użyłam jako top coat-u.

Oto tematy w ramach projektu:

5 komentarzy:

  1. o jak ja to znam- złośliwość rzeczy martwych w najmniej pożądanych momentach....masakra! ale mani bardzo ładne :)

    OdpowiedzUsuń
  2. super bałwanek :)) szkoda, że nie udało Ci się odzyskać więcej zdjęć, bo ten satynowy Wibo na żywo pięknie się prezentuje... ale tak jak i Sabi znam ten ból, bo mój aparat to nadaje się na złom i często robi mi takie psikusy ;)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Lakierkowo , Blogger