sylwestrowo-karnawałowe zdobienie :-)

Witajcie
Dzisiaj chciałam Wam pokazać zdobienie sylwestrowe, które gościło na moich pazurkach, ale jakoś zaginęło w czeluściach zdjęć. Jednak w cudowny sposób się odnalazło i myślę, że mogę go nieco zakwalifikować do zdobienia karnawałowego :-)

Zapraszam do oglądania zdjęć:
Lakier bazowy to lakier firmy Golden Rose z serii Paris Magic Color o numerze 327, to piękny niebieski kolorek z dużą ilością drobinek, które pięknie się błyszczą i nadają swego rodzaju elegancji i bogactwa na paznokciach. Drobinki są niewyczuwalne na paznokciach, faktura lakieru jest gładka. I tutaj Was zaskoczę: zmywanie idealne, bez żadnego problemu, jak zwykły lakier kremowy bez żadnych drobinek, no dla mnie po prostu bajka. 
Lakiery Golden Rose z serii Paris Magic Color sprawdzą się idealnie jako dodatek do strojów karnawałowych, jednak nie mogę tutaj uogólniać całej serii, ponieważ nie każdy osobnik, który jest w moim posiadaniu sprawdza się idealnie pod względem zmywania, ale o tym innym razem :-).
Imitację sztucznych ogni wykonałam lakierem firmy Golden Rose z serii Nail Art w kolorze srebrnym o numerze 107, który idealnie nadaje się do stemplowania. Płytka, która została użyta do zdobienia to m99.

6 komentarzy:

Copyright © Lakierkowo , Blogger