zimowy projekt u Słonecznika - tydzień 6

I znowu zdobienie, i znowu świąteczne :-). Chciałam Wam pokazać zdobienie jakie wykonałam w ramach projektu paznokciowego u Słonecznika :-)


To już szósty tydzień i zdobienie świąteczne, które prezentuje się na moich paznokciach następująco:

Na moich paznokciach znowu matowo-satynowa czerwień od Golden Rose, ale powiem Wam, że bardzo mi się spodobał ten kolor oraz to, że wystarczy nałożyć jedną warstwę, bo bardzo to oszczędza mój czas :-). Jednocześnie odcień i wykończenie idealnie wtapiają się w świąteczny klimat, a więc czerwony lakier to Golden Rose seria matte satin :-). Złoty kolor to również Golden Rose z serii Rich Color o numerze 77. Do zdobienie użyłam naklejek wodnych ze sklepu Born Pretty Store, które nieraz już Wam pokazywałam. 

Tym razem naklejki pochodzą z niniejszego arkusza:
Naklejki są cudne, szybko pozwalają wyczarować na paznokciach niezły efekt :-). Zestaw arkuszy z motywami świątecznymi możecie znaleźć obecnie w ofercie sklepu -->  tutaj.

Jeśli macie ochotę na zakupy w tym sklepie, to nie zapomnijcie użyć kodu z obrazka, a kwota Waszych zakupów zostanie pomniejszona o 10% ( produkty nie przecenione ) i pamiętajcie przesyłka nierejestrowana jest darmowa :-)

4 komentarze:

Copyright © Lakierkowo , Blogger