zimowy projekt u Słonecznika - tydzień 4

Przyszła pora na opublikowanie zdobienia z czwartego tygodnia w projekcie zimowym u Słonecznika, gdzie tematem zdobienia były: płatki śniegu albo śnieżynki jak kto woli :-)Bez zbędnego gadania, bo czas nie ubłagalnie leci zapraszam do oglądania zdjęć, a potem kilka słów o samym zdobieniu. Na wstępie tylko powiem, że zdjęcia są znowu dwojakie, czyli w świetle naturalnym i sztucznym. Tym razem lepsze ujęcia są w świetle sztucznym.

Zacznijmy od zdjęć w świetle sztucznym:
Zdjęcia w świetle naturalnym:

Jeśli dobrze się przyjrzycie zdjęciom, szczególnie tym w świetle sztucznym to zobaczycie, że bazą do zdobień jest cieniowanie, składające się z dwóch kolorów. Wykonałam je lakierami firmy Golden Rose z nowej serii Wow, które otrzymałam jako prezent mikołajkowy od mojego męża :-), ale ze względu na mój udział w licznych projektach paznokciowych nie mam nawet kiedy pokazać Wam mojego prezentu w całości, więc dzisiaj tylko napiszę Wam numery i pokażę całą czwórkę z niniejszej nowej serii WOW!. Lakiery które użyłam to 73 i 84 :-). 
Cudne maleństwa, trzy ostatnie to perłowe kolory, za którymi jak wiecie nie przepadam, ale tym nie mogę się oprzeć. Pamiętajcie, tylko KROWA nie zmienia zdania :-)
Arkusz naklejek, które użyłam do zdobienia, to naklejki wodne zakupione w sklepie Born Pretty Store. Naklejki zakupiłam w zestawie 11 arkuszy. Numer który użyłam to: D265.

Szczerze polecam Wam zakupić te naklejki, aplikacja na paznokcie jest rewelacyjna, naklejki idealnie przylegają do paznokcia, nic nie odstaje, nic się podwija. Naklejka pozostaje na swoim miejscu nawet jeśli nie użyjemy top-u. Zima dopiero się zaczyna, więc naklejki będą do wykorzystania jeszcze przez długi czas, więc warto nawet teraz się w nie zaopatrzyć, jeśli lubicie tego typu zdobniki paznokci :-). Naklejki znajdziecie tutaj. Teraz w rewelacyjnej cenie 2,99$, za zestaw 11 arkuszy.

A jeśli podczas zakupów wpiszecie kod z obrazka, otrzymacie rabat w wysokości 10%.

5 komentarzy:

 1. Byłam przekonana, że to stemple... Nie przepadam za naklejkami, ale te Twoje prezentują się ekstra. Wyszło piękne zdobienie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne wzorki , również myślałam ,że to stemple :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Idealne na świąteczny nastrój :)

  MSjournalistic.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślałam, że to stemple są ;) Śliczne zdobienie.

  OdpowiedzUsuń
 5. też myślałam, że to stemple ;D świetnie wyglądają na pazurkach :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Lakierkowo , Blogger