zimowy projekt u Asiulcowej - tydzień 2

No i jestem, na ostatni moment ze zdobieniem na drugi tydzień projektu u Asiulcowej, gdzie tematem zdobienia miały być: dzwoneczki.
Ja tak strasznie się cieszyłam na to zdobienie, że ostatecznie musiałam je zepsuć :-(, jednak postanowiłam Wam je pokazać i jednocześnie przestrzec, żeby podczas przygotowywania naklejek na paznokcie metodą stempelkową nigdy w życiu nie używać odżywki do paznokci, która jest mleczna, bo zepsuje cały efekt, nie tylko stemplowania ale i kolorowania. Ja zrobiłam 140 zdjęć tego zdobienia, z czego wybrałam kilka i nie są one porywające, ponieważ ciężko było mi w odpowiedni sposób uchwycić urok dzwoneczków, które same w sobie wyszły cudnie, ale po nałożeniu na lakier bazowy, eh ... same zobaczcie. 

Bazowy lakier to nowa seria lakierów Golden Rose WOW! o perłowym wykończeniu, moim zdaniem idealny kolor na święta, na paznokciach prezentuje się świetnie. Jest to maluszek, bo ma 6 ml pojemności, ale dla mnie to w sam raz :-).

Jestem zła, bo tak mi się podobają te dzwoneczki, że będę Was męczyć nimi jeszcze raz. No muszę to poprawić :-(.

7 komentarzy:

 1. Mi się i tak podobają te dzwoneczki (sama bym tego lepiej nie zrobiła), więc z chęcią zobaczę je w jeszcze innej wersji :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Męcz nas męcz :D Świetne są :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mimo to same dzwoneczki wyglądają ślicznie ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. Podoba mi się ten kolor na paznokciach :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Lakierkowo , Blogger