ZBIOROWE MALOWANIE II - tydzień 6

Witajcie
I nieuchronnie nadszedł ostatni tydzień projektu ZBIOROWE MALOWANIE II w którym wzięłam udział z ogromną chęcią, to już druga edycja tego projektu i po cichu liczę na kolejną :-).
Tak wiec, dzisiaj moja propozycja w ramach tego projektu, gdzie inspiracją jest oczywiście Sylwester :-).

Moja propozycja przedstawia się następująco:Lakier bazowy to lakier firmy Orly Color Blast o numerze 50070 i nazwie Nude Creme, który bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, ponieważ pełne krycie można uzyskać już przy pierwszej warstwie, jeśli podejdziemy do niego w odpowiedni sposób. 
Na lakier bazowy nałożyłam top, również lakier firmy Orly Color Blast numerze 50002 i o nazwie chunky glitter, to przezroczysta baza w której zatopione zostały mniejsze i większe drobinki w kształcie koła i plastrów miodu, w kolorze miedziano-złotym. Trochę trzeba nauczyć się jego obsługi i odpowiedniego maczania pędzelka, aby zabrać na pędzelek zadowalającą ilość drobinek, w zależności od tego jaki efekt chcemy uzyskać. Jeśli chodzi o zmywanie to top mnie tutaj nieźle zaskoczył, ponieważ spodziewałam się z tym problemów, a jednak zmywanie okazało się całkiem szybkie i bez większego tarcia wacikiem paznokcia :-). 

3 komentarze:

  1. pisałam już że lubię takie toppery? Nabyłam ostatnio kilka takich i wciąż mi mało <3

    OdpowiedzUsuń
  2. piękne połączenie, lubię takie błyszczące drobinki, a złoto to jeden z moich ulubionych kolorów :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Lakierkowo , Blogger