ZBIOROWE MALOWANIE II - tydzień 3

Witajcie
Dzisiaj zimowo na moich paznokciach, chociaż takiej zimy z bałwankami to u mnie nie ma, bo póki co temperatura na plusie i okropny wiatr, ale skoro tematem zdobienia w trzecim tygodniu ZBIOROWEGO MALOWANIA II jest ZIMA, to trzeba się wywiązać z obowiązku :-), chociaż co to za obowiązek, to świetna zabawa. 

Zanim pokażę Wam moje zdobienie, chciałam Was poinformować, że zdjęcia robione są w sztucznym świetle, ale niestety nie miałam innej możliwości, ze względu na ograniczenia czasowe i rodzinno-świąteczne obowiązki. Mam nadzieję, że nie będziecie za to dla mnie zbyt surowi ;-). Na niektórych zdjęciach kolor lakieru wygląda jak czarny, ale taki nie jest, to wina niestety nie najlepszego oświetlenia, ale zdjęcia te nie mają na celu pokazywać koloru lakieru a zdobienie ;-).

Zapraszam do oglądania zdjęć:


Do swojego zdobienia użyłam lakieru firmy Virtual by JOKO z serii Vinylmania o numerze 89 i ślicznej nazwie deep blue. Lakier nałożyłam w dwóch warstwach i dla mnie to wystarczająca ilość do uzyskania pełnego krycia, nawet jeśli nie używałabym go jako bazy pod zdobienie, to dwie warstwy byłyby wystarczające. Zdobienie to stempelki, wykonane za pomocą lakieru firmy Golden Rose z serii Nail Art do zdobień o numerze 101. Płytki, które użyłam do zdobienia prezentują się następująco:

bałwanki i płytka GA33

 śnieżynka i płytka GA 41

Zdobienie jak wcześniej wspomniałam wykonałam w ramach projektu ZBIOROWE MALOWANIE II :-).

8 komentarzy:

 1. Świetna płyteczka :) te bałwanki są superowe - na granatowym tle prezentują się ekstra!

  OdpowiedzUsuń
 2. słodkie bałwanki, chyba czas najwyższy dorobić się płytek i stempli :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Super wyszły te śnieżynki ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem zachwycona efektem :)

  OdpowiedzUsuń
 5. piękne to zimowe zdobienie :-) sama nie wiem czy bardziej mi się podobają bałwanki czy śnieżynki :-)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Lakierkowo , Blogger