Razem przejdziemy przez świat - tydzień 4

Witajcie
Dzisiaj przychodzę do Was ze zdobieniem w ramach kolejnego projektu, tym razem jest to projekt Frambuesy i zdobienie w ramach hasła BOLLYWOOD :-)
Strasznie się cieszyłam na ten tydzień, pomysł już miałam od samego początku, gdy tylko zobaczyłam hasło projektu, ale moje zdobienie nie do końca się udało, a to ze względu na ogólnie panujący półmrok i zmieniające się oświetlenie. Zdjęcia nie oddają zupełnie uroku paznokci. Także nie bądźcie za bardzo krytyczni wobec zdjęć :-(.

Zapraszam do oglądania zdobienia:
Zdobienie wykonałam metodą stempelkową, przy użyciu płytki od Born Pretty Store, którą wybrałam sobie w ramach współpracy. Płytka jest doskonale wszystkim znana, a prezentuje się tak:
 
Wzorek oczywiście pokolorowałam i zrobiłam z niego stempelkową naklejkę.
Jeżeli zainteresowała Was ta płytka i jeszcze nie macie jej w swoich zbiorach to znajdziecie ją tutaj. Wzorki odbijają się świetnie, bez najmniejszego problemu, jest idealna.

Chciałam Wam jeszcze przypomnieć, że używając kodu z niniejszego obrazka podczas zakupów w sklepie Born Pretty Store uzyskanieć 10% rabatu na zakupy.
Fakt, że otrzymałam płytkę w ramach współpracy nie miał żadnego wpływu na moją opinię.

6 komentarzy:

  1. Piękne! Ale się napracowałas :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Pomysłowo ! Niedawno byłam na obchodach święta światła Divali (Indyjskie święto) tańczyły dziewczyny w takich różnokolorowych strojach ;-)

    OdpowiedzUsuń
  3. Kochana cuda CI wyszły ! :D Musiałaś się niexle napracować :)) I wierze, że zdjęcia nie oddają uroku:)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Lakierkowo , Blogger