Projekt makijażowo-paznokciowy - tydzień VII + życzenia

Dzisiaj przychodzę do Was ze zdobieniem w ramach projektu makijażowo-paznokciowego, gdzie niestety mamy już ostatni tydzień zabawy, a muszę Wam powiedzieć, że udział w tym projekcie to dla mnie ogromna przyjemność, świetna zabawa i niezła motywacja, ponieważ zakres inspiracji tygodniowych to niezły rozrzut tematyczny, ale cieszę się, że wzięłam w nim udział :-).

Inspiracją siódmego tygodnia było hasło: NASZE ŚWIĘTA I SYLWESTER
Póki co na moich paznokciach zdobienie typowo świąteczne, ale może się uda jakimś cudem wyczarować jeszcze coś w ramach zdobienia sylwestrowego, ale nie mogę niczego obiecać ;-).

Tym czasem zapraszam do oglądania zdjęć:
Lakier, który został użyty do zdobienia to Golden Rose z serii Rich Color o numerze 112. To piękny odcień zgniłej albo wojskowej zieleni, w zależności kto jakie woli określenie :-). Lakier do zdobień to Golden Rose Nail Art o numerze 101.

Zdobienie wykonałam metodą stempelkową. Za pomocą  płytki wszystkim doskonale znanej:

Płytka pochodzi ze sklepu Born Pretty Store i całe szczęście jest dostępna tutaj. Bo przez jakiś czas nie można było jej zakupić, ale już jest. 
Jeśli podczas zakupów użyjecie kodu z niniejszego obrazka, wówczas otrzymacie rabat w wysokości 10% na wszystkie nie przecenione przedmioty. Zapraszam do zakupów :-)Pozostając w klimacie świątecznym chciałam Wam złożyć życzenia świąteczne:

ZDROWYCH, WESOŁYCH, POGODNYCH A PRZEDE WSZYSTKIM SPOKOJNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA, SPĘDZONYCH W RODZINNYM GRONIE, W ZGODZIE, W HARMONII, W MIŁEJ ATMOSFERZE.

2 komentarze:

  1. Ładniutkie pazurki:) Wesołych Świąt:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Śliczne pazurki, bardzo ładnie się prezentują te choineczki ;D
    Tobie również Wesołych Świąt, Kochana!

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Lakierkowo , Blogger