zaczaruj jesień - tydzień 1

Witajcie
Dzisiaj kolejny post w ramach projektu paznokciowego, a będzie ich sporo w najbliższym czasie, przynajmniej mam taką nadzieję.
Tym razem przyszła kolej na zmalowanie czegoś w listopadowym projekcie paznokciowym " zaczaruj jesień" który organizowany jest przez Kingę, a o szczegółach projektu możecie poczytać tutaj.

Tak wygląda cały plan projektu: 

A poniżej moja propozycja na tydzień pierwszy, a właściwie to dwie propozycje, jedna z lakierem nude i lakierem w kolorze pudrowego różu, a druga propozycja to nude i różowy pękacz. Przepraszam, ale nie mogłam się zdecydować którą propozycję pokazać, więc pokazuję obie :-).

Na początek propozycja nr 1:Propozycja nr 2 - jako pękacz zastosowałam lakier firmy Inglot, którego otrzymałam jako prezent od mojego męża :-)I chociaż lakiery pękające wyszły już z mody, to jednak lubię od czasu do czasu ich użyć, ponieważ nie tylko mogą uratować moje mani, które nie jest już pierwszej świeżości, a po drugie pękają w różny i czasami nieprzewidywalny sposób, przez co nadają paznokciom niepowtarzalności :-).
Ciekawa jestem Waszych propozycji na pierwszy tydzień niniejszego projektu. Ja już obmyślam mani na kolejny tydzień, a Wy ?

1 komentarz:

  1. Super . Link ląduje na tablicy an facebooku. Jutro podsumowanie tygodnia i moja propozycja więc odnośnik do twojego bloga pojawi się w moim poście. Zapraszam do udziału w kolejnym tygodniu.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Lakierkowo , Blogger