Tak było miło spotkać Was - relacja ze spotkania blogerek w Rybniku

Witajcie
Dzisiaj przyszła pora aby zrelacjonować Wam spotkanie blogerek w Rybniku, które odbyło się 15 listopada 2014 roku i miałam przyjemność w nim uczestniczyć, dzięki uroczej organizatorce Agnieszce, która wzięła na siebie ciężar zorganizowania spotkania wraz ze swoimi pomocnikami, za co Wam dziewczyny bardzo dziękuję :-).

Zacznijmy od początku :-)
Spotkanie odbywało się w niezwykle uroczym miejscu Pianka Cafe, gdzie mogłyśmy dopieścić swoje podniebienia pysznymi napojami oraz deserami. W moim przypadku pyszniutka okazała się czekolada ze śmietaną, która smakowała tak samo pysznie jak wyglądała:
Podczas degustacji tych pyszności rozmawiałyśmy o wszystkim, co nam tylko przyszło do głowy.
Nasze rozmowy, wymiany doświadczeń, nowinek, itp. zostały przerwane przez panią Barbarę, przedstawicielkę firmy Oriflame, która bardzo szczegółowo opowiedziała nam o firmie, jej zasadach funkcjonowania i co najważniejsze o kosmetykach. 
Ja ze swojej pozycji siedzącej miałam oto taki widok na omawiane kosmetyki :
 
Podczas tej prezentacji zadawane były pytania konkursowe, za które oczywiście przyznawane były nagrody, każda z dziewczyn mogła sobie wybrać woreczek z prezentami, które były różne. Każda z dziewczyn otrzymała dwa katalogi z kosmetykami, "list miłosny" od Pani Barbary, 2 próbki kremu True Perfection, próbkę perfum POSSES oraz pełnowymiarowy kosmetyk, który sobie wylosowała. W moim przypadku to był tusz do rzęs :-).

Po zakończonej prezentacji przyszła pora na losowanie prezentów niespodzianek. Oto sprzęt do losowania i ręce Edyty :-).

Potem nastąpiła wyczekiwana wymiana kosmetyków wśród dziewczyn.

No i oczywiście prezenty :-). 
Tutaj mój zestaw:

Później odbyło się kolejne losowanie, ponieważ dwie dziewczyny nie pojawiły się na spotkaniu. W związku z tym ich prezenty zostały rozlosowane wśród dziewczyn.
Ja się załapałam na: 
oraz naklejki, które nie doczekały się zbiorowego zdjęcia, ponieważ dopadły je moje dziewczyny, czytajcie: maniaczki naklejek i w ciągu 10 minut było wszystko ponaklejane :-).
Na koniec prezenty w zbliżeniu:


Dziękuję również sponsorom za prezenty:Nasze prawie wspólne zdjęcie z panią Barbarą, dzięki uprzejmości Kamili :-) z bloga:
http://challenge-accepteed.blogspot.com/Na spotkaniu odbyła się zbiórka dla dzieciaczków z Domu Dziecka.

Oraz lista uczestniczek:Dziękuję dziewczyny za miłe spotkanie, za świetne towarzystwo, a organizatorkom za świetną robotę i do następnego razu :-).

8 komentarzy:

 1. super spotkanie, fajne prezenty ;-))))

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne spotkanie :-) ja za niedługo będę na swoim pierwszym spotkaniu i już się nie mogę doczekać :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale ja Wam zazdroszczę tych spotkać, no!
  Ten tusz z Oriflame recezowałam jakiś czas temu - nie polubiliśmy sie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Widać, że spotkanie bardzo udane ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Widać, że spotkanie udane :) Moje również ;)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Lakierkowo , Blogger