za oknem deszcz, a właściwie ulewa na paznokciach - tydzień 4

Witajcie
No i spóźniłam się kilka godzin, a miało być parę minut,bo internet nie chciał współpracować :-(, bo zdjęcia nie chciały mi się ładować, coś internet zaczyna mi szaleć.
Remont nadal trwa, a ja w końcu odżyłam, bo udało mi się pomalować paznokcie, gdzie przez długi tydzień nosiłam gołe, to przecież dla mnie osobista tragedia :-). Ale mam nadzieję nadrobić zaległości i jednocześnie skończyć ten remont, nie mówiąc już o sprzątaniu, itp. Sami dobrze wiecie jak to wygląda.

Jednak nie marudząc aż nadto zapraszam Was do obejrzenia zdobienia, które wykonałam na paznokciach w ramach projektu jesiennego i czwartego tygodnia zabawy, którego tematem przewodnim było hasło: "za oknem deszcz ". Wg mojej paznokciowej interpretacji to nie deszczu a ulewa, ponieważ mini krople deszczu zamieniły się w mega krople :-).
 
Jako koloru bazowego użyłam lakieru firmy Hean o numerku 834 w kolorze pięknego błękitnego nieba. Parasole wykonałam za pomocą stempelków i lakieru Golden Rose Rich Color w kolorze czarnym o numerze 35, a kropelki deszcze zrobiłam lakierem Golden Rose Rich Color w kolorze niebieskim o numerze 14.

4 komentarze:

Copyright © Lakierkowo , Blogger