Moja kolekcja lakierów - odcinek 16

Witajcie

Dzisiaj kolejny odcinek z serii Moja kolekcja lakierów - to już odcinek 16, a ja ze względu na wiecznie ciągnący się remont nie mogę dojść do ładu z uporządkowaniem całej kolekcji i zaczyna mnie już to nieźle dręczyć, może do świąt jakoś dam radę, ale na prawdę to ciężki orzech do zgryzienia. Jednak bez większego marudzenia, trzeba jakoś z tym żyć :-).
Dzisiaj pokażę Wam trzy różne firmy i lakiery, które z nich posiadam.

Zacznijmy od lakierów z biedronki BeBeauty. Mam trzy lakiery tej firmy :-), w jesiennych kolorkach. Strasznie nad tym ubolewam, że nie mają one żadnych numerków ani nazw. Pierwsze dwa lakiery pochodzą z pierwszej kolekcji, która została rzucona do biedronek, a trzeci z drugiej.
Kolejna seria lakierów to firma MySecret. Dopiero nie dawno te lakiery zagościły w mojej kolekcji i powoli wyrabiam sobie o nich zdanie.
Mam w swojej kolekcji 3 lakiery + jeden top.
 
I kolejny zestaw to uzupełnienie kolekcji essence i trzy jesienne kolory.To będzie wszystko na dzisiaj, ponieważ zamęczę Was zdjęciami, jeśli jeszcze coś dodam.
Jak tam Wasze kolekcje ? uzupełniacie jesienne kolory ?

4 komentarze:

  1. Ciekawa kolekcja. :-) Zapraszam do wzięcia udziału w akcji na moim blogu i przesłania mi linku z kolekcją lakierków. Szczegóły w notce na blogu. :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Lakiery Essence są fajne :) ja na razie muszę wykończyć trochę lakierowych zapasów i dopiero kupować nowe :D

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Lakierkowo , Blogger