Jesień na paznokciach - tydzień pierwszy

Witajcie
Dzisiaj chciałam Wam pokazać zdobienie jakie wykonałam na swoich paznokciach w ramach nowego projektu paznokciowego w którym biorę udział. A jest nim JESIEŃ NA PAZNOKCIACH organizowany na blogu Natalii ( http://www.fixation.pl/ ). O szczegółach uczestnictwa możecie przeczytać tutaj.

A szczegółowy spis zdobień przedstawia niniejszy baner:
Tematem przewodnim pierwszego tygodnia był szkolny poranek. Jako że temat szkolny został już dawno u mnie zamknięty, a przed moimi dziewczynami zostało jeszcze trochę czasu, przedtem zaliczą jeszcze przedszkole, to na tym etapie moje skojarzenie zatrzymało się na etapie kredek, dlatego też pojawiły się one na moich paznokciach.

Zapraszam do oglądania zdjęć.

Przepraszam Was za te rozbłyski słońca na zakrętce lakieru, ale nie zauważyłam tego podczas robienia zdjęć.
Do zdobienia jako lakier bazowy posłużył mi lakier Donegal Beauty Shine o numerze 7100, w kolorze delikatnego beżu, niestety w 3 warstwach, a i tak krycie wg mnie nie jest zadowalające.
Samo zdobienie wykonałam za pomocą naklejek wykonanych ze stempelków. Każdy z paznokci w innej wersji kolorystycznej oraz inną metodą. Palec środkowy, gdzie wzorek odbiłam na tzw. koszulce foliowej wyszedł dosyć blado, niestety nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje, że wzorek odbija się tak jasno, mimo że tym samym lakierem odbijam wzór na stempelku i na nim wykonuję naklejkę to różnica jest dla mnie ogromna, a jest to niestety dla mnie problematyczne ponieważ mam "tylko" cztery stempelki ;-(, a chciałabym poodbijać sobie wzorki na zapas. Macie może jakiś pomysł albo jakiś patent na to aby te wzorki na foliach odbijały się lepiej, może jest na to jakiś cudny sposób ? Pomóżcie !

Jak się Wam podobają moje kolorowe kredki ?

7 komentarzy:

 1. ekstra wyglądają te kredki na paznokciach :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo mi się podobają Twoje kolorowe kredki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Może malują najpierw folię bezbarwnym lakierem, i jak wyschnie to odbij na tym stempelek?

  OdpowiedzUsuń
 4. Też ostatnio malowałam kredki :) Twoje wyszły super!

  OdpowiedzUsuń
 5. Super, nie wpadłabym na to żeby na paznokciach zrobić kredki :D

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Lakierkowo , Blogger