Golden Rose Galaxy 36

W końcu wymyśliłam, na jakiej bazie pokażę Wam lakier Golden Rose Galaxy o numerku 36. Jest to różowy kolorek od Kobo, o którym szerzej w innym poście. Dzisiaj  na tapecie a właściwie na paznokciach niebieskie cudeńko. Zapraszam do oglądania.

Jak pewnie zauważyliście część zdjęć wykonana jest przy świetle dziennym bez użycia lampy błyskowej, natomiast kilka zdjęć również w świetle dziennym jednak przy użyciu lampy błyskowej, ponieważ chciałam Wam pokazać lakier najbardziej zbliżony do rzeczywistości, jednak nie do końca mi się to udało. 
Lakier zawiera bezbarwną bazę z brokatem opalizującym na różowo i niebiesko oraz z drobinkami w postaci nitek i maleńkich plasterków miodu, które dają nieco w kość przy zmywaniu. Na paznokciach jedna warstwa lakieru, dwie to jednak dla mnie za dużo. Aplikacja jest łatwa i przyjemna, lakier rozprowadza się bez problemu. Zapach ma dosyć intensywny, w porównaniu do zwykłych lakierów, ale to chyba jest właśnie wada tego typu lakierów, że zapach nie należy do przyjemnych, ale szybko znika i po wyschnięciu jest lekko wyczuwalny z bliska. Na niektórych zdjęciach możecie zauważyć jakby na paznokciach zostały tylko przyklejone elementy, a nie że są zatopione w bazie, jednak nic się nie haczy, nic nie zaczepia, to tylko takie złudzenie podczas oglądania z bliska.
Jednak muszę się Wam przyznać, że jeśli miałabym wybierać czy zakupie ten lakier na podstawie zdjęć to raczej bym się nie zdecydowała, zdjęcia w tym wypadku to jednak nie to samo co na paznokciach czy na wzorniku. Na żywo wygląda zdecydowanie lepiej, ładnie się mieni, jest widoczny z większej odległości. Nosiło mi się go bardzo fajnie, chociaż zmywanie nieco przyćmiło jego zalety, ale nie było to nic nadzwyczajnego, od taki urok lakierów z drobinkami ;-). Jak Wam się podoba efekt na paznokciach ? A może macie go w swojej kolekcji ? Jakie jest Wasze zdanie na jego temat ?

2 komentarze:

  1. Galaxy wygląda całkiem fajnie, ale bardziej podoba mi się ten róż z Kobo :)

    OdpowiedzUsuń
  2. sam Galaxy mi się podoba, nie przemawia do mnie tylko połączenie go z różem, ale to moja subiektywna opinia ;)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Lakierkowo , Blogger