Spotkanie blogerek 02.08.2014 - mini relacja :-)

Wczoraj czyli 2 sierpnia miałam okazję brać udział w kolejnym spotkaniu blogerek zorganizowanym w Rybniku, tym razem główną organizatorką spotkania była Agnieszka - dziękuję za zaproszenie oraz miłe towarzystwo, nie zapominając o prezentach :-).
Jak to ostatnio często ze mną bywa, przybyłam na spotkanie 14:58, a spotkanie zaczynało się planowo o 15:00 także ostatnim tchnieniem dałam radę :-).

Zapraszam Was na mini relację ze spotkania ... :-)


Na początku podczas rozmów miałyśmy okazję popróbować pyszności serwowanych przez Cafe Bosco, gdzie odbywało się spotkanie, każda z dziewczyn indywidualnie i według siebie dobierała smakołyki. 
Ja zdecydowałam się na kawę mrożoną ...
oraz 

sałatkę owocową ...

Podczas miłych pogawędek, o sobie, o pracy, o pasjach, o życiu przyszła pora na wymianki oraz rozdanie  upominków od sponsorów, a było tego całe mnóstwo. Zresztą zobaczcie co przyniosłam do domu :-), chyba pora zrobić przegląd kosmetyków i jakąś listę, bo za chwilę zagubię się pod stertą kosmetyków i lakierów, łaaaaa.... :-)

Oto moja powiększona kolekcja kosmetyczna:
I mój pierwszy lakier z firmy KOBO, nie macie pojęcia jak się cieszę. Swego czasu wygrałam rozdanie z lakierami tej firmy, ale jakoś nie mogą do mnie dotrzeć :-(.

Z tego miejsca chcę podziękować wszystkich sponsorom za upominki.

Oto lista dziewczyn, które brały udział w spotkaniu.
 
1 Agnieszka
2 Edi
3 Kamila
4 Anita
5 Wioletta
6 Ewelina
7 Emilia
8  Joanna
9 Magda
10 Daria
11 Mariola
12 Paulina
Zapraszam do odwiedzania ich blogów. Dziewczyny są świetne ;-).

4 komentarze:

Copyright © Lakierkowo , Blogger