KWIATY - PODSUMOWANIE PROJEKTU

Witajcie
Dzisiaj przyszła pora na podsumowanie projektu pod nazwą KWIATY, który organizowany był na jednym z blogów. Tematem przewodnim były kwiaty jak sama nazwa wskazuje. Projekt miał 6 tygodni i w każdym tygodniu należało wykonać zdobienie z użyciem poszczególnych kwiatów.
Mnie udało się wykonać 5 z nich i chciałam Wam je dzisiaj pokazać wszystkie razem. 


Zapraszam do oglądania ( po kliknięciu w nazwę tygodnia zostaniecie przeniesieni do konkretnego posta, gdzie znajduje się więcej zdjęć ).


W moim pierwotnym zamyśle realizacja projektu miała wyglądać nieco inaczej, ale nie będę tutaj narzekać i tak udało mi się sporo tygodni "zaliczyć". 
Moje podsumowanie:
1 - tydzień 1 - metoda stempelkowa
2 - tydzień 2 - niestety nie udało mi się wykonać zdobienia z tulipanami nad czym strasznie ubolewam, ale może za jakiś czas nadrobię już tak dla siebie,
3 - tydzień 3 - malowanie przy pomocy sondy,
4 - tydzień 4 - również sonda,
5 - tydzień 5 - naklejki wodne,
6 - tydzień 6 - naklejki wodne. 

Ja jestem bardzo zadowolona z projektu, cieszę się że wzięłam w nim udział i chciałabym tutaj podziękować organizatorce RedRouge za świetny pomysł i za czas, który musiała i chciała poświęcić, aby wszystko wypadło tak jak wypadło czyli świetnie :-). Dziękuję i mam nadzieję, że wkrótce pojawi się kolejny świetny projekt.

3 komentarze:

Copyright © Lakierkowo , Blogger