Golden Rose Rich Color w jesiennym kolorze - 114 :-)

Dzisiaj na moim blogu smętnie, jesiennie i ponuro. A to za sprawą lakieru firmy Golden Rose z serii Rich Color o numerze 114, którego kilka dni wcześniej pokazywałam w swojej kolekcji lakierów. 
Zanim pokażę Wam zdjęcia muszę o nim wspomnieć kilka słów, konsystencja gęsta, typowa dla tej serii lakierów, pędzelek szeroki, też nic nowego. Nałożyłam dwie warstwy, także zwykle dla mnie standard. Jednak co mnie niezmiernie zaskoczyło to to, że po raz pierwszy spowodował mi coś takiego, że na jednym z paznokci ( palec serdeczny ) pojawiła się kreseczka, jakby ktoś przejechał mi po paznokciu wykałaczką albo szpilką. Na ostatnich zdjęciach widać kreskę. Przez długi czas zastanawiałam się skąd mogło się to wziąć i w końcu doszłam do tego, że powstało to, ponieważ moja odżywka na paznokciach była nałożona nierówno i sam lakier już nie dał rady tego naprawić. Stąd też moje ostrzeżenie w tej kwestii, aby pod ten konkretnie lakier niezwykle starannie nakładać odżywkę, co nie zawsze ma u mnie miejsce :-).
A teraz zapraszam do oglądania zdjęć, które robiłam przy słonecznej pogodzie i są dosyć jasne, ale idealnie oddają kolor lakieru.


Jak Wam się podoba niniejszy kolorek, będzie gościł w Waszych kolekcjach i na Waszych paznokciach tegorocznej jesieni ?

7 komentarzy:

 1. Śliczny kolor, uwielbiam takie mleczne brązy czy też mleczne czekolady :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie mój kolor ale wygląda bardzo ładnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny! Uwielbiam takie 'brudne' odcienie! :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie lubię takich kolorów solo ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Brązy pewnie pojawią się u mnie jakoś w październiku lub później ;)
  Ładny kolorek :)

  OdpowiedzUsuń
 6. ładnie wygląda ale nie mój kolor;)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Lakierkowo , Blogger