Summer Extreme Nails od Wibo

Witajcie
Chciałam Wam dzisiaj pokazać mój ostatnio odkryty odcień różu, chyba w końcu znalazłam ideał w tym kolorze. W lakierach które posiadam ciągle brakowało mi jednak czegoś takiego. Jest to chłodny odcień różu ( nr 526 ) i o dziwo, całkiem nieźle prezentuje się na moich paznokciach, czym mnie nieźle zaskoczył. 
Na początku trochę ciężko mi się z nim współpracowało, ale później się do niego przyzwyczaiłam i poradziłam sobie z nim. Zresztą zobaczcie sami, czyż nie jest piękny ?


Na swoich paznokciach mam 3 warstwy, jak dla mnie to dużo, ale lakier zaskoczył mnie szybkością wysychania, w krótkim czasie udało mi się nałożyć trzy warstwy i jeszcze pokryć wysuszaczem bez uszczerbków, z pięknym połyskiem i bez żadnych niechcianych odcisków. Pędzelek jest cienki, standardowy co trochę utrudniało mi malowanie, ale poradziłam sobie z tym, myślę że to jest kwestia przyzwyczajenia i trochę wprawy. Trzyma się na paznokciach całkiem nieźle, około 3-4 dni. Pewnie kiedy skończy mi się szlaban zakupowy to zaopatrzę się jeszcze w jakiś kolorek. Macie lakiery Summer Extreme Nails w swojej kolekcji ? jakie kolory polecacie ? które się u Was sprawdziły ?

10 komentarzy:

 1. Śliczny ten kolor :) niestety nie mam ani jednego z tej edycji ale zamierzam kupić :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładny, delikatny kolorek :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie delikatny róż bardzo lubię ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam go ;) jest bardzo ładny ;ten kolorek to jeden z lepiej nakładających się w tej kolekcji, zieleń np. musiałam dać 4 warstwy i nie chciało mi to wyschnąć

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale ładny różowiutki kolor :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Ładny, przydałby mi się lakier z tej serii :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie miałam żadnego lakieru z tej serii ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ładny kolor ;-) Gdy takiego szukałam to nigdzie nie było :-(

  OdpowiedzUsuń
 9. Śliczny różowiutki kolorek ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Fajny kolor. Bardzo polubiłam tę serię :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Lakierkowo , Blogger