Wibo Celebrity Nails - 2 My charming

Witajcie
Dzisiaj przychodzę do Was z kolejnym lakierem od Wibo z serii Celebrity Nails jaki udało mi się zdobyć, to numerek 2 o nazwie My Charming :-). Szczerze powiedziawszy, to patrząc na butelkę z lakierem wydawało mi się, że będzie to kolor pomarańczowy, ale kiedy zaczęłam malować nim paznokcie okazało się że bardziej przypomina mi kolorem brzoskwinię aniżeli pomarańczę, ale kolor i tak jest ładny. Muszę przyznać, że ciężko robiło mi się mu zdjęcia, dlatego jest ich niewiele.
Paznokcie pomalowałam dwiema warstwami lakieru i wg mnie niestety jest to zbyt mało, ponieważ widać prześwity w miejscu gdzie paznokieć wystaje poza palec, zresztą widać to na zdjęciach, z daleko mnie aż tak to nie razi, ale z bliska to niestety widać. Wygląda na to, że trzeba będzie powalczyć z trzecią warstwą. Lakier posiada złoty "szimer", jednak w żaden sposób nie utrudnia to zmywania. Zmywa się jak zwykły lakier bez dodatków. Trwałość to około 3-4 dni czyli jak dla mnie standard, chociaż różnie to bywa. Kolor bardzo mi się podoba, szczególnie teraz na wakacje, kiedy pięknie błyszczy się w słońcu i poprawia nastrój, nie rzuca się w oczy. Ładnie wygląda przy opalonej skórze. Konsystencja  w porządku, pędzelek cienki standardowy. Cóż jeszcze mogę powiedzieć, zapewne będę do niego wracać nie raz, nie tylko podczas wakacji. butelka wszystkim doskonale znana
 tutaj chciałam Wam pokazać "szimer" z bliskaMacie lakiery Wibo z tej serii ? w odcieniach pomarańczowo-różowych czy niebiesko-zielonych ?

4 komentarze:

  1. Mam jeden ciemno-różowy ale jeszcze nie na pazurkach:) Bardzo oryginalna kolekcja!

    OdpowiedzUsuń
  2. nie lubię lakierów z drobinkami :P

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie moge malowac paznokci przez pracę- zakaz :/ :( a szkoda! Lakier bardzo mi się podoba :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Lakierkowo , Blogger