Naklejki wodne od BPS - podejście numer 2

Witajcie
Dzisiaj przychodzę do Was drugi raz ze zdobieniem z wykorzystaniem naklejek wodnych, które dostałam do przetestowania od sklepu Born Pretty Store. Tym razem naklejki nałożyłam na zwykły lakier, w tym wypadku to essence w kolorze beżu, o nazwie 
01 hazelnut cream pie.
Moim zdaniem jest dużo, dużo lepiej niż w pierwszej próbie, po nałożeniu na piasek, aczkolwiek ze względu na nierówności na paznokciu kciuka ( czasami mniej czasami bardziej widoczne ) miałam mały problem z wyrównaniem naklejki i wygląda na to, że gdybym chciała używać naklejek cało paznokciowych to może być problem ze względu właśnie na te nierówności. Nie mniej jestem bardzo zadowolona z tego zdobienia, wyszło elegancko i dzięki tym naklejkom chyba polubiłam się z beżem na moich paznokciach ;-).
Zapraszam do oglądania i komentowania.A to zestaw naklejek z którego pochodzą naklejki.
Przyjrzyjmy się im nieco bliżej.


 

Pamiętajcie, że używając niże podanego kodu podczas dokonywania zakupów w BPS macie 10% zniżki na asortyment, bez znaczenie za jaką kwotę jest Wasze zamówienie. 


No i co jeszcze jest bardzo ważne, nie płaci się za przesyłkę, bo jest darmowa. Zapraszam do zapoznania się z asortymentem sklepu.

1 komentarz:

Copyright © Lakierkowo , Blogger