Golden Rose Expert Color w duecie :-)

Witajcie
Dzisiaj przychodzę do Was z paznokciami w kolorze żółtym z czerwonym akcentem na kciuku i palcu serdecznym. Lakiery które użyłam do wykonania tego mani to: Golden Rose  Color Expert o numerze 44 oraz Golden Rose Color Expert o numerze 24. 
Zapraszam do oglądania tej kompozycji kolorystycznej:Dobrze się czułam w takim połączeniu kolorów. Na sam czerwony kolor nie miałam nastroju, a chciałam go w końcu wypróbować na paznokciach, dlatego też wykorzystałam go w mniejszej ilości.  Kolorek żółty musiałam nałożyć 3-krotnie, co nie bardzo mi się spodobało, ponieważ przy poprzednim użyciu udało mi się go zaaplikować tylko raz na niektórych paznokciach, ale tym razem jakoś dziwnie się nakładał, strasznie nierównomiernie, smużył i ciężko było z nim pracować. Czerwony natomiast zaprezentował się bez zarzutu. 
Jeśli chodzi o trwałość to u mnie mieści się w granicach 3-4 dni i ścierają się końcówki, lakier nie odpryskuje płatami ani kawałkami, przynajmniej nie tym razem :-)
Jak Wam się podoba niniejszy duet ? Stosujecie u siebie takie połączenie kolorystyczne?

10 komentarzy:

 1. ale świetny ten żółty :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ten zółty jest ładny :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ładny duecik ;) ja się skusiłam na niebieski i malinowy

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne kolory i ciekawe połączenie ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo mi się podoba ten żółty ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Żółty podoba mi się bardziej :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Często maluję pazurki na kilka kolorów - ale to połączenie barw bardzo mi przypadło do gustu ::)

  OdpowiedzUsuń
 8. Poluję na te lakiery od jakiegoś czasu, niestety nie mam blisko siebie żadnej wyspy GR :( a takie połączenie bardzo lubię- kolory się ładnie podbijają nawzajem :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Lakierkowo , Blogger