zakupy u promoto-promoto :-)

Dzisiaj przychodzę pochwalić się Wam moimi zakupami na allegro u użytkownika Promoto-Promoto, który jest już większości dobrze znany. Są to zakupy zrobione tuż przed postem zakupowym ;-), ale pokazuję go dopiero teraz ponieważ przesyłkę trochę do mnie szła i wyskoczyły małe niejasności w zamówieniu, ale mam nadzieję, że się wkrótce wyjaśnią całkowicie. A więc przejdźmy do oglądania zakupów:

Naklejki wodne na paznokcie:

Neonowe marmurki Lemax :-), dwa kolorki

Tasiemka do zdobień oraz spinki dla dziewczynek:

Oraz dwie płyteczki do stempelków: to-15 oraz to-01


Zapewne widzieliście nowości w sklepie internetowym, a szczególnie mam na myśli cudowne nowe płytki do stempelków, zwłaszcza te ze wzorkami cało paznokciowymi. Są piękne. Mam nadzieję, że będą jeszcze dostępne gdy skończy się mój post lakierowy, ale do jego końca jeszcze niestety daleko droga, ale twardym trzeba być ;-). ( co nie zawsze jest łatwe ... )

4 komentarze:

 1. Naklejki wodne są śliczne. Ja kilka.dni temu składałam tam.zamówienie i skusiłam się na płytki ze wzorami całopaznokciowymi, mam.nadzieję, że sobie z nimi.poradze:)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetne zakupy :-)
  też niedawno kupiłam naklejki wodne i muszę przyznać, że bardzo polubiłam tą formę zdobień

  OdpowiedzUsuń
 3. Czyli odmawiasz sobie nie tylko kupowania lakierów, ale także innych rzeczy do zdobień? ;-D hmmm nad tym w sumie nie myślałam ;-D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ogólny zakaz lakierowo-kosmetyczny, zużycia niestety idą mi strasznie wolno :-(

   Usuń

Copyright © Lakierkowo , Blogger